اخبار ارز دیجیتال

همانطور که CZ می گوید “FUD به ما کمک می کند رشد کنیم” برداشت روزانه بیت کوین بایننس از 500 میلیون دلار فراتر رفت

برداشت بیت کوین با بهبودی بایننس پس از طوفان رسانه ای و اتهامات متعاقب آن به فعالیت مشکوک افزایش یافت.

برداشت بیت کوین (BTC) از بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در 24 ساعت گذشته به بیش از 500 میلیون دلار رسیده است زیرا مدیرعامل آن را “FUD” نامیده است.

داده‌های منبع نظارت زنجیره‌ای Coinglass نشان می‌دهد که موجودی بیت‌کوین بایننس بیش از 30000 بیت کوین در 13 دسامبر کاهش یافته است.

CZ: FUD “کاملا آزاردهنده” است

بایننس، آخرین نقطه داغ در نتیجه شکست FTX، پس از مشاهده خروج سرمایه کاربران، به صرافی پیوست.

طبق گفته های Coinglass، کاربران 30300 بیت کوین (515 میلیون دلار) را در 24 ساعت تا زمان نگارش این مقاله برداشت کرده اند که بخش عمده ای از مجموع 40150 بیت کوین هفته را تشکیل می دهد.

این رفتار غیرعادی در حالی رخ می دهد که بایننس در حال مبارزه با چیزی است که مدیر عامل آن Changpeng Zhao (همچنین به عنوان CZ شناخته می شود) در رسانه های اجتماعی “FUD” نامیده است.

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، در ابتدا پس از گزارش رویترز مبنی بر اینکه صرافی هدف یک شکایت پولشویی ایالات متحده قرار خواهد گرفت، اعصاب خردکن بود.

ژائو این را رد می کند، بیانیه بایننس ادعاهای موجود در گزارش را رد می کند.

با این حال، گزارش های بعدی برداشت عمده توکن تنش ها با اظهارات مدیر عامل و بنیانگذار TRON، جاستین سان تشدید شد.

ژائو هم همینطور. منتقد را سر کار ببر پس از سپرده گذاری 100 میلیون دلاری سان در بایننس، کاربران بلافاصله وجوه خود را از حساب خود برداشت کردند.موقت تعلیق برداشت مشخصی از BUSD استیبل کوین بایننس در زمان نگارش این مقاله در حال انجام بود.

ژائو می گوید: “FUD به ما کمک می کند رشد کنیم، حتی اگر کاملا آزاردهنده باشند.” من نوشته ام در آخرین تاپیک توییتری خود در مورد این موضوع.

“توانایی انجام FUD بدون ذکر صریح نام کسی، آگاهی را گسترش می دهد. همچنین به متحد شدن حامیان کمک می کند زیرا یک اتحاد دفاعی مشترک را تشکیل می دهد.”

این رویداد از رویدادهای اولیه شکست FTX تقلید می کند، زمانی که کاربران صرافی به طور انبوه وجوه خود را احتکار کردند. با این حال، در آن زمان موجودی BTC بایننس در واقع در حال افزایش بود.

نمودار موجودی بیت کوین بایننس در مقابل نمودار BTC/USD.منبع: Coinglass

BTC Relief Bounce Target 17500 دلار است

بر اساس داده‌های Cointelegraph Market Pro و TradingView، قیمت بیت کوین تحت تأثیر وحشت بایننس قرار نگرفت و بیت کوین/دلار آمریکا نزدیک به 17500 دلار افزایش یافت.

مرتبط: “بزرگترین هفته سال” – 5 نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

توکن داخلی بایننس، بایننس کوین (BNB)، نیز از افت موقت به نزدیک به 250 دلار، پایین‌ترین سطح از 22 نوامبر، بهبود یافته است.

در رسانه‌های اجتماعی، دست‌های قدیمی به همان اندازه که در این قسمت ظاهر می‌شدند جذاب به نظر می‌رسیدند.

“اگر می خواهید تاثیر بازار بر فروش BNB خود را به حداقل برسانید، من خوشحالم که آن را به قیمت 22 دلار خریداری می کنم!” شوخی کرد همانطور که “FUD” باعث ضعف BNB/USD شد.

نمودار کندل استیک 1 ساعته BNB/USD (Binance) منبع: Trading View.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا