🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس برنامه‌های خود را برای کنار گذاشتن پشتیبانی BUSD تأیید کرد و استیبل کوین‌های جدید را ارائه کرد

Paxos قبلاً اعلام کرده بود که پشتیبانی از استیبل کوین بایننس را تا فوریه ۲۰۲۴ متوقف می کند و اکنون این صرافی اعلام کرده است که تا آن زمان پشتیبانی از آن را نیز متوقف خواهد کرد.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس کاربران را تشویق کرده است که دارایی های استیبل کوین بایننس USD (BUSD) خود را به یک استیبل کوین تازه فهرست شده در میان برنامه هایی برای کاهش پشتیبانی از BUSD تبدیل کنند.

در بیانیه ۳۱ آگوست بایننس، صرافی ارزهای دیجیتال گمانه زنی های قبلی مبنی بر اینکه تا فوریه ۲۰۲۴ پشتیبانی از BUSD را متوقف می کند، تایید کرد. این تصمیم در راستای برنامه Paxos برای پایان دادن به بازخرید BUSD در آن زمان بود.

این اولین بیانیه عمومی بایننس است که پس از اینکه چندین کاربر اسکرین شات هایی از پنجره های پاپ آپ را در مورد قطع پشتیبانی برنامه ریزی شده به اشتراک گذاشتند، به این مشکل پرداخت.

بایننس در بیانیه ای اعلام کرد که کاربران را تشویق می کند تا موجودی BUSD خود را با First Digital USD (FDUSD) مبادله یا بازخرید کنند. FDUSD یک استیبل کوین است که در ماه ژوئن توسط First Digital Group، یک شرکت اعتماد مستقر در هنگ کنگ راه اندازی شد که سال گذشته در بایننس عرضه شد. جولای.

صرافی BUSD را به FDUSD اضافه کرد، معاملات و تبدیل را بدون کارمزد انجام داد و هشت جفت BUSD را در ۳۰ اوت از فهرست خارج کرد. این صرافی قبلاً کاربران را به استفاده از استیبل کوین در جفت معاملاتی با کارمزد صفر بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) و FDUSD تشویق کرده است.

مطالب مرتبط: بایننس USDC را در ازای یک استیبل کوین دیگر – مدیرعامل کوین بیس می فروشد

به نظر می رسد تصمیم بایننس برای تعلیق حمایت از BUSD در پاسخ به اطلاعیه ولز کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده است که در ۱۳ فوریه به Paxos صادر شد و ادعا می کند که BUSD یک اوراق بهادار ثبت نشده است.

در همان روز، اداره خدمات مالی نیویورک به Paxos دستور داد تا صدور BUSD را متوقف کند.

مجله: سکه های ناپایدار: از بین بردن چربی، نصب و راه اندازی، و سایر خطرات در راه استنویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا