🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس DOGE، SHIB، و

سه خبر مهم روز گذشته که توسط U.Today به شما ارائه شده است.

بایننس DOGE، SHIB و XRP بیش از ۱۰۰٪ ذخایر دارند

بایننس در آخرین گزارش اثبات ذخیره مقدار کریپتو اعلام شد این نسبت بین موجودی خالص بورس و مشتریان آن در ذخایر آن را نشان می دهد. همانطور که در شکل مشاهده می شود گزارشبایننس دارای مقدار قابل توجهی از سه دارایی محبوب یعنی Dogecoin، Shiba Inu و XRP با ۱۲.۲ میلیارد DOGE، ۶۹.۴ تریلیون SHIB و ۲.۷ میلیارد XRP است. دارایی‌های بایننس از این توکن‌ها کمی بیشتر از کاربرانش است و به ترتیب ۱۰۰.۶%، ۱۰۳.۶% و ۱۰۱% برای DOGE، SHIB و XRP هستند. این اطلاعات رویکرد بایننس را برای تامین نقدینگی کافی و مدیریت موثر پروفایل ریسک نشان می دهد. بایننس با نگهداری ذخایری که اندکی بیشتر از مشتریان خود است، برای مقابله با نوسانات بازار و افزایش غیرمنتظره تقاضا مجهزتر است که ثبات کلی پلتفرم را افزایش می دهد.

SEC/Ripple: ادعای قابل توجهی که توسط متهمان ارائه شده است

همانطور که وکیل مدافع جیمز کی فیلان اخیرا به اشتراک گذاشته است x پستنوسان درخواست کرد تمدید یک هفته ای برای کشف در مورد راه حل های شکایت او علیه SEC. این شرکت می خواهد مهلت را از ۱۲ فوریه به ۲۰ فوریه ۲۰۲۴ موکول کند. گفته می‌شود که درخواست تمدید در پاسخ به درخواست SEC برای توافق‌نامه‌ها و صورت‌های مالی پس از شکایت برای سال‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ است که ریپل قصد دارد از آن پیروی کند. با. تیم حقوقی این شرکت در نامه رسمی خود به قاضی آنالیسا تورس توضیح داد که اگر تمدید درخواستی اعطا نشود، «ریپل تنها یک هفته فرصت دارد تا به درخواست‌های کشفی که حجم زیادی از اسناد درخواست می‌کنند و کل محموله را پوشش می‌دهد، پاسخ دهد». شایان ذکر است که درخواست تمدید با تایید SEC صورت گرفت. وکیل ریپل افزود: “یک تمدید کوتاه هشت روزه به ریپل زمان کافی برای جمع آوری و تولید اسناد درخواستی می دهد.”

فعالیت کیف پول بیت کوین با وجود تاییدیه ETF کاهش می یابد

طبق آخرین داده های ارائه شده توسط Santiment، چهار هفته پس از تایید SEC 11 ETF بیت کوین نقطه ای. فعالیت کیف پول بیت کوین با کاهش تعداد کیف پول های بیت کوین که بیش از صفر نگه می دارند، کاهش می یابد. این الگو نشان می دهد که ترس، عدم اطمینان و شک سرمایه گذاران (FUD) در حال افزایش است و علاقه از مالکیت واقعی بیت کوین به سمت گزینه های سرمایه گذاری جایگزین تغییر می کند. بر اساس داده های IntoTheBlock، کاهش قابل توجهی در آدرس های فعال روزانه، آدرس های جدید و آدرس های فعال و همچنین افزایش آدرس هایی با تعادل صفر وجود دارد. در هفته گذشته، آدرس‌های فعال روزانه به‌شدت ۳۵.۹۵ درصد کاهش یافت، در حالی که آدرس‌های جدید و آدرس‌های فعال به ترتیب ۵.۹۹ درصد و ۲۴.۴۰ درصد کاهش یافتند. تعداد کل آدرس های بیت کوین حتی قابل توجه تر است. در طول دوره ۳۰ روزه نسبتا راکد باقی ماند و فقط اندکی از ۵۱.۹۳ میلیون آدرس به پایین ۵۱.۴۵ میلیون آدرس نوسان کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا