اخبار ارز دیجیتال

بایننس با BNB Greenfield به فضای ذخیره سازی غیرمتمرکز Web3 می پردازد

شبکه آزمایشی زیرساخت Web3 پیشنهادی – ساخته شده توسط تیم اصلی BNB Chain – توسط تیم‌های توسعه‌دهنده جامعه در خدمات وب آمازون، NodeReal و Blockdaemon پشتیبانی می‌شود.

BNB Chain، یک پلتفرم بلاک چین که توسط صرافی ارزهای دیجیتال بایننس راه اندازی شده است، علاقه خود را به ایجاد یک زیرساخت وب ۳ مبتنی بر بلاک چین در کتاب سفید BNB Greenfield جدید نشان داده است.

کاغذ سفید این را به عنوان یک زیرساخت ذخیره سازی غیرمتمرکز در زنجیره BNB توصیف می کند. این به کاربران و برنامه های غیرمتمرکز (DApps) اجازه می دهد تا اطلاعات خود را به طور کامل در اختیار داشته باشند. موارد استفاده بالقوه شامل میزبانی وب سایت، ذخیره سازی ابری شخصی و داده ها و انتشار است.

شبکه آزمایشی زیرساخت Web3 پیشنهادی – ساخته شده توسط تیم اصلی BNB Chain – توسط تیم‌های توسعه‌دهنده جامعه در خدمات وب آمازون، NodeReal و Blockdaemon پشتیبانی می‌شود. BNB Greenfield به عنوان یک سیستم ذخیره سازی غیرمتمرکز با یکپارچه سازی قرارداد هوشمند برای برنامه های کاربردی Web3 با استفاده از توکن BNB (BNB) (که قبلاً بایننس کوین شناخته می شد) ساخته شده است.

ویکتور جنین، معمار ارشد راه حل در زنجیره BNB، انگیزه پشت ابتکار پیش رو را به اشتراک گذاشت و قصد ایجاد یک موضوع جدید در مورد مالکیت داده ها و سودمندی را آشکار کرد و افزود: مزرعه برنج.

“BNB Greenfield نه تنها فرصت هایی را برای سودمندی و کسب درآمد از داده ها در ذخیره سازی ایجاد می کند، بلکه قابلیت برنامه ریزی را برای مالکیت داده ها به ارمغان می آورد.”

کاربرانی که دارای توکن‌های BNB و آدرس‌های زنجیره‌ای BNB هستند، می‌توانند داده‌ها را در فیلدهای سبز BNB، مشابه سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری Web2 مانند DropBox، ذخیره کنند. سایر ویژگی ها شامل استقرار وب سایت ها و ذخیره داده های تاریخی است.

این سیستم همچنین از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در ترکیب با قراردادهای هوشمند برای کنترل مالکیت و اجازه خواندن داده‌های موجود استفاده می‌کند. در باطن، زنجیره های BNB برای ذخیره ابرداده های ذخیره سازی استفاده می شود و ارائه دهندگان ذخیره سازی شخص ثالث مسئول ذخیره داده ها هستند.

مربوط: بایننس چندین حساب را در میان پرونده Bitzrat مسدود می کند: “وجوه امن هستند”

آرزوهای مداوم بایننس برای توسعه محصول اخیراً به مشارکت با Mastercard برای راه اندازی یک کارت رمزنگاری پیش پرداخت در آمریکای لاتین منجر شد.

در ۳۰ ژانویه، صرافی ارزهای دیجیتال راه اندازی کارت بایننس در برزیل را اعلام کرد که توسط Dock، یک موسسه پرداخت تحت نظارت بانک مرکزی صادر شده است.

این کارت امکان تبدیل بلادرنگ فیات به کریپتو ۱۴ دارایی دیجیتال را با مزایایی مانند بازگشت نقدی تا ۸ درصد ارز دیجیتال در خریدهای واجد شرایط و کارمزد صفر برای برداشت‌های انتخابی از دستگاه‌های خودپرداز فراهم می‌کند.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا