اخبار ارز دیجیتال

Binance، Binance.US، CZ ادعا کردند SEC اظهارات “گمراه کننده” در مورد دارایی های صرافی ارائه کرده است

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در شکایت، SEC علناً ادعا می‌کند که CZ و Binance «می‌توانند دارایی‌های مشتری را با هم ترکیب کنند یا منحرف کنند»، علی‌رغم اینکه سوابق دادگاه خلاف این را نشان می‌دهد. من به آن اشاره کردم.

وکلای نمایندگی صرافی ارز دیجیتال مستقر در ایالات متحده Binance.US، صرافی جهانی Binance Holdings Limited، و مدیر عامل بایننس Changpeng “CZ” Zhao شکایتی را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در رابطه با دعوای حقوقی اوراق بهادار در حال انجام تسلیم کرده اند. SEC شکایتی را به این ادعا ارائه کرده است که در بیانیه ای که SEC منتشر کرد، افکار عمومی را گمراه کرد. .

وکلای Binance، Binance.US و CZ در پرونده های 21 ژوئن به دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه کلمبیا ادعا می کنند که SEC در بیانیه مطبوعاتی خود در 17 ژوئن اظهارات “گمراه کننده” کرده است. شکایتی را با تنظیم کننده های مالی ارائه کرده است. از “قوانین رفتار قابل اجرا” پیروی کنید. در این پرونده، گاربیر گلوال، مدیر اجرای SEC ادعا می کند که CZ و Binance “می توانند آزادانه دارایی های مشتری را با هم ترکیب کرده و سوء استفاده کنند” و همه طرف های دخیل در این دعوی را به ایالات متحده فرستادند.

SEC هیچ مدرکی دال بر وجود BAM ندارد. [Binance.US] دارایی های مشتری به نحوی تلف شده، مخلوط شده یا مورد سوء استفاده قرار گرفته است.” “به نظر می رسد که بیانیه مطبوعاتی SEC برای ایجاد سردرگمی بی مورد در بازار بوده و ممکن است به جای محافظت از مشتریان BAM به آنها آسیب برساند. خطر آلودگی وجود دارد.”

این دستور، در صورت تایید یک قاضی فدرال، می‌تواند از صدور بیانیه‌های عمومی خاص در رابطه با شکایت بایننس در طول دوره دعوی توسط SEC جلوگیری کند، که “می‌تواند تاثیر با اهمیتی بر روند دادگاه داشته باشد.” تیم حقوقی بایننس رونوشت های جزئی از جلسه استماع 13 ژوئن را ارائه کرده است، که در آن وکلای SEC گفتند هیچ مدرکی مبنی بر جریان داشتن دارایی های Binance.US در خارج از کشور وجود ندارد.

بیانیه مطبوعاتی SEC گمراه کننده است، حاوی اظهاراتی است که SEC توسط شواهد تایید نشده است و قوانین رفتار حرفه ای را نقض می کند.

مربوط: “همه ادعاهای SEC شکست خورده اند” – Binance.US پیشنهاد مسدود کردن وجوه را رد می کند

این پرونده در دادگاه در تاریخ 5 ژوئن توسط SEC علیه Binance، Binance.US و CZ، با ادعای ارائه اوراق بهادار ثبت نشده و عدم ثبت نام بایننس به عنوان یک صرافی یا اتاق تهاتر دلال، در انتظار است. بخشی از شکایت است. گری جنسلر، رئیس SEC در آن زمان گفت که CZ و Binance «سرمایه‌گذاران را در مورد مدیریت ریسک گمراه می‌کنند» و تنظیم‌کننده‌ها به دنبال تنزل دادن و سایر مجازات‌ها هستند.

SEC از دادگاه درخواست کرد تا تمام دارایی‌های Binance.US را مسدود کند، اما در نهایت به مصالحه‌ای رسید که به موجب آن تنها کارمندان صرافی می‌توانستند به وجوه مشتریان دسترسی داشته باشند تا زمانی که شکایت در جریان بود. در بحبوحه مراحل قانونی ایالات متحده، بایننس راه اندازی یک پلتفرم ارز دیجیتال تنظیم شده در قزاقستان را اعلام کرده است.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای ارزهای دیجیتالنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا