🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس مزایای کارکنان را به دلیل “کاهش سود” کاهش می دهد: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طبق گزارش‌ها، صرافی ارز دیجیتال بازپرداخت هزینه‌های خاصی مانند استفاده از تلفن همراه، تناسب اندام و کار از خانه را به کارمندان متوقف کرده است.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در ماه ژوئن برخی از مزایای کارمندان خود را در بحبوحه تلاش‌های ارزیابی مجدد شرکت کاهش داد.

وال استریت ژورنال در ۱۷ ژوئیه گزارش داد که بایننس اعلام کرده است که بازپرداخت هزینه های خاصی مانند استفاده از تلفن همراه، تناسب اندام و کار از خانه را به کارمندان متوقف کرده است. گزارش شده است که صرافی ارزهای دیجیتال به «بازار فعلی و محیط نظارتی» که منجر به «کاهش سود» می‌شود، اشاره کرده است که نشان می‌دهد ممکن است اقدامات کاهش هزینه بیشتری مورد نیاز باشد.

این گزارش ها به دنبال گزارش هایی بود که نشان می داد بایننس بیش از ۱۰۰۰ نفر را در عرض چند هفته اخراج کرده است. یکی از سخنگویان بایننس به کوین تلگراف گفت که این شرکت در پاسخ به نگرانی‌های تجاری و نظارتی، «برخی محصولات، واحدهای تجاری، مزایا و سیاست‌های کارکنان» را کاهش خواهد داد.

مربوط: بایننس یکپارچه سازی شبکه لایتنینگ بیت کوین را تکمیل کرد

بایننس به طور مشخص به “محیط نظارتی” در ایالات متحده اشاره نکرده است، جایی که این شرکت با شکایت هایی از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار این کشور و کمیسیون معاملات آتی کالا مواجه است. هم صرافی ارز دیجیتال و هم مدیر عامل Changpeng Zhao به اتهام ارائه اوراق بهادار ثبت نشده مورد شکایت قرار گرفته اند. بایننس از دعوا به عنوان نمونه ای از مقررات توسط اجرا استفاده می کند.

مجله: بایننس تحقیر شد، هنگ کنگ به ۱۰۰۰۰۰ کارگر کریپتو نیاز دارد، چینی AI Unicorn: Asia Express

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا