🚨 اخبار ارز دیجیتال

مشتریان بایننس به دلیل نامناسب بودن نمایندگی، توسط شرکت ها نمایندگی می شوند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Eeon از Binance و SEC ایالات متحده به دنبال غرامت ۲۰٪ از مقدار روزانه وجوه معلق به ازای هر مشتری، معادل مجموع ۱۰۰۰ دلار در روز است.

با توجه به شکایتی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه بایننس ارائه کرده است، یک شخص ثالث به نام “Eeon” برای مداخله در این دعوی به نمایندگی از منافع مشتریان بایننس پیش قدم شد.

همانطور که در پرونده های خود در دادگاه منطقه برای منطقه کلمبیا ذکر شده است، Aeon دریافت که وکلای SEC و Binance نتوانستند به اندازه کافی از منافع مشتریان Binance نمایندگی کنند، و باعث شد که Aeon به دنبال نمایندگی برای مشتریان خود باشد.

ایون در درخواست خود چنین استدلال کرد:

“ما طرف مناسب درگیر در این پرونده هستیم زیرا دادگاه طی دستوری به تاریخ ۱۷ ژوئن ۲۰۲۳ ما را به عنوان “مشتری” معرفی کرده است. توجه لازم ”

Eeon استدلال می کند که کریپتوکوین ها باید به جای اوراق بهادار به عنوان کالا در نظر گرفته شوند، زیرا آنها عمدتاً برای استفاده شخصی و خانگی به جای اهداف تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر این، Eeon تاکید می‌کند که هیچ مقررات خاصی برای این دسته کالاهای نوظهور وجود ندارد، که در نتیجه صلاحیت SEC محدود بر ارزهای دیجیتال است.

Eeon ادعا می کند که بایننس دارایی های رمزنگاری شده مشتریان را با مسدود کردن دسترسی و برداشت بدون اطلاع قبلی کنترل می کند. آنها استدلال می کنند که اقدامات SEC به جای محافظت از منافع سرمایه گذاران، اوضاع را بدتر کرده است و آنها SEC را متهم می کنند که به طور غیرمنصفانه مشتریان را به پولشویی متهم می کند. Eeon از دادگاه درخواست کرده است که به مشتریان اجازه دسترسی به دارایی های مسدود شده در پلتفرم بایننس را بدهد.

تصویری از پرونده دادگاهمنبع: ناظر دادگاه

آئون همچنین استدلال می کند که نقل و انتقالات وجوه خارج از کشور یک روش رایج و پذیرفته شده است که با پولشویی متفاوت است. نهادهای مختلفی مانند پلتفرم‌های تجارت الکترونیک، خدمات فریلنسری، شرکت‌های مشاوره، شرکت‌های صادراتی کوچک و آژانس‌های مسافرتی به طور معمول در انتقال پول برون مرزی غیرمرتبط با فعالیت‌های پولشویی شرکت می‌کنند.

مربوط: کاهش بایننس به ۱۰۰۰ کارمند رسید: گزارش

در دعوی متقابل خود، Eeon به دنبال خسارت از Binance و SEC ایالات متحده است که معادل ۲۰٪ از مبلغ روزانه وجوه معلق به ازای هر مشتری، مجموعا ۱۰۰۰ دلار در روز است. علاوه بر این، هر دو بایننس و SEC ایالات متحده به طور مساوی مسئول پرداخت جریمه هستند، به طوری که ۵۰۰ دلار به SEC ایالات متحده و ۵۰۰ دلار به Binance و شرکت های تابعه آن اختصاص می یابد.

Cointelegraph برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع با Binance تماس گرفته است، اما هنوز هیچ بازخوردی تا زمان انتشار این مقاله دریافت نکرده است.

مجله: Binance، Maverick FOMO، Poly Warn درباره هک: آسیا اکسپرس

نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا