اخبار ارز دیجیتال

شرکای حضانت بایننس برنامه های صدور مجوز سنگاپور را روشن می کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Binance اخیراً بخش نگهداری خود (در حال حاضر Ceffu) را تغییر نام داد که در نوامبر ۲۰۲۲ در سنگاپور راه اندازی شد.

در میان گزارش‌های مختلف مبنی بر اینکه بایننس به دنبال احیای برنامه‌های صدور مجوز کریپتو در سنگاپور است، صرافی رمزارز تلاش کرده است تا این رکورد را درست کند. این صرافی اعلام کرده است که «شریک نهادی مستقل» آن، Ceffu، در شرف درخواست مجوز سازمانی نگهبانی کریپتو است. برای شروع.

سنگاپور به دلیل رژیم مالیاتی منعطف، دسترسی به استعدادهای فنی متنوع، و موقعیت مناسب برای کسب و کارها برای فعالیت روان در منطقه در مناطق زمانی آسیایی، خود را به عنوان قطبی برای تجارت ارزهای دیجیتال تثبیت کرده است.

مقام پولی سنگاپور (MAS) در نظر دارد پس از تغییراتی در قانون خدمات پرداخت مربوطه، مجوزهای نگهبانی ارزهای دیجیتال را برای مؤسسات مالی باز کند. کوین تلگراف برای آگاهی از بازار ارزهای دیجیتال در سنگاپور و برنامه های آتی آن برای ارائه خدمات نگهبانی ارز دیجیتال به سرمایه گذاران نهادی، با Ceffu تماس گرفت.

مربوط: پاسخ مدیر عامل بایننس به ادعای فوربس: “آنها نمی دانند صرافی ها چگونه کار می کنند”

آتنا یو، معاون رئیس جمهور سففو به کوین تلگراف گفت که سنگاپور به خاطر نوآوری، حاکمیت شرکتی خوب و چارچوب قانونی قوی شهرت دارد. جای تعجب نیست که سرمایه گذاران نهادی برای راه اندازی اینجا جذب می شوند. او توضیح داد:

“Ceffu عملیاتی را در سنگاپور به طور خاص برای ارائه خدمات نگهداری به سرمایه گذاران نهادی راه اندازی کرده است. من یک درخواست رسمی ارائه خواهم کرد.”

بر اساس گزارشی که توسط Nekki منتشر شده است، صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال جهان اخیراً بخش نگهبانی خود را به “Ceffu” تغییر نام داد و خدمات نگهداری نهادی را در ماه نوامبر در سنگاپور راه اندازی کرد. صرافی کریپتو هیچ رابطه مالی با مدیر رمزارز تغییر نام داد را فاش نکرد.

بایننس درخواست مجوز کریپتو خود را قبل از MAS در دسامبر ۲۰۲۱ پس گرفت و در نهایت تا فوریه ۲۰۲۲ کلیه عملیات داخلی را تعطیل کرد. در آن زمان، صرافی کریپتو اعلام کرد که مجوز خود را پس گرفته است زیرا قبلاً در یک صرافی تنظیم شده در سنگاپور سرمایه گذاری کرده بود. درخواست مجوز دوم “زائد” بود.

با این حال، گزارش منتشر شده توسط بلومبرگ نشان می دهد که صرافی ارزهای دیجیتال نتوانسته استانداردهای ضد پولشویی رگولاتور را برآورده کند.نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا