🚨 اخبار ارز دیجیتال

استراتژیست برتر بایننس در میان گزارش‌هایی مبنی بر استعفای مدیران آمریکایی، ترک می‌کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پاتریک هیلمن در توییتی تایید کرد که “با شرایط خوب” پس از دو سال ریاست جمهوری را ترک می کند. این خروج در زمان سختی برای بایننس انجام می شود.

پاتریک هیلمن، مدیر ارشد استراتژی بایننس تایید کرد که در میان گزارش‌هایی مبنی بر بازنشستگی سایر مدیران ارشد ایالات متحده در پی تحقیقات وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ)، صرافی ارزهای دیجیتال را ترک می‌کند.

در ۶ جولای، پاتریک هیلمن در توییتی نوشت: “من بازنشسته می شوم.” [Binance]اما خوب با هم کنار میایم

هیلمن با اشاره به اینکه در حال حاضر فرزند دوم خود را باردار است، افزود: “من دو سال است که اینجا هستم و اکنون زمان آن رسیده که به چالش بعدی بروم.” ،” او گفت.

در این توییت به نقل از یک منبع داخلی صرافی که با این وضعیت آشنا است، آمده است که چندین مدیر بایننس از جمله هیلمن به دلیل رسیدگی به مدیر عامل Chao Changpeng “CZ” Chao در تحقیقات وزارت دادگستری مورد انتقاد قرار گرفته اند. تبادل.

هان نگ، مشاور عمومی و استفان کریستی، معاون ارشد بخش انطباق، بنا بر گزارش ها، صرافی را ترک کرده اند.

یکی دیگر از گزارش‌های بلومبرگ به نقل از منابع، می‌گوید که النور هیوز، مشاور عمومی APAC و MENA بایننس، با نوح هیوز که در فوریه به‌عنوان افسر ارشد انطباق ملحق شد، به عنوان مشاور عمومی جدید جایگزین Ng شده است. شرکت.

کوین تلگراف برای اظهار نظر با بایننس تماس گرفت اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد.

مرتبط: بایننس کاربران را با CoinMorth با خروج صرافی ها از هلند آشنا می کند

طبق گزارش ها، وزارت دادگستری در حال تحقیق بایننس است که به روس ها اجازه داده است از صرافی آن در نقض تحریم های ایالات متحده استفاده کنند.

در ماه ژوئن، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) از بایننس به دلیل ارائه اوراق بهادار ثبت نشده و سوء استفاده از وجوه مشتریان شکایت کرد.

کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) نیز در ماه مارس از بایننس به دلیل عدم ثبت نام مناسب نزد رگولاتورها شکایت کرد.

مجله: ۳.۴ میلیارد دلار بیت کوین در قوطی پاپ کورن – داستان هکر جاده ابریشمنویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا