🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس سرویس پرداخت حساب رمز به بانک را در آمریکای لاتین راه اندازی کرد

محصول Send Cash بایننس، پرداخت ارزهای دیجیتال را از ۹ کشور به حساب‌های بانکی مستقر در آرژانتین و کلمبیا تسهیل می‌کند.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس با راه‌اندازی یک راه‌حل جدید پرداخت حساب رمزنگاری به بانک برای منطقه آمریکای لاتین خدمات خود را در آمریکای لاتین گسترش می‌دهد.

در ۳۰ آگوست، بایننس اعلام کرد که در حال کار با یک ارائه دهنده دارای مجوز پردازش حواله بر روی یک محصول جدید “ارسال نقدی” است که به کاربران ۹ کشور اجازه می دهد وجوه رمزنگاری شده را مستقیماً به حساب های بانکی خود منتقل کنند.

این ویژگی جدید برای کاربران کلمبیا، هندوراس، گواتمالا، آرژانتین، کاستاریکا، پاراگوئه، جمهوری دومینیکن، پاناما و مکزیک در دسترس است.

کاربران در این کشورها اکنون می توانند از طریق بایننس پی به گیرندگانی که دارای حساب های بانکی در کلمبیا و آرژانتین هستند، پول ارسال کنند. بایننس پی با رشد در آفریقا، آسیا و اروپای شرقی، پلتفرم فناوری پرداخت ارز دیجیتال بومی صرافی است.

مینگ لین، معاون بایننس آمریکای لاتین گفت که این شرکت در حال توسعه موارد استفاده جدید برای ارزهای دیجیتال در زندگی روزمره است.

او افزود: «افراد و مشاغل در منطقه برای نوآوری‌هایی که می‌تواند چالش‌های خاصی را که با آن روبرو هستند حل کند، بسیار باز هستند.

بایننس چالش در آمریکای لاتین را با استناد به مطالعه بانک جهانی در سال ۲۰۲۱ که نشان داد ۴۲ درصد از بزرگسالان به حساب بانکی دسترسی ندارند، برجسته کرد.

ارزهای رمزنگاری شده در منطقه برای حواله ها محبوب هستند و پذیرش آنها در حال افزایش است زیرا تورم در بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین همچنان بالاست.

مربوط: دارندگان رمزارز آمریکای لاتین به دنبال شکایت های بایننس و کوین بیس به بیت جت می روند

طبق گزارش Trading Economics، ونزوئلا که در پیشنهاد جدید بایننس گنجانده نشده است، بالاترین نرخ تورم در جهان را با ۳۹۸ درصد دارد.

نرخ تورم آرژانتین با ۱۱۳ درصد، چهارمین بالاترین نرخ تورم در جهان است. نرخ تورم در هائیتی، کوبا و کلمبیا نیز دو رقمی است.

اما همه چیز برای Binance در آمریکای لاتین آرام نبوده است. در ۲۴ آگوست، صرافی اعلام کرد که خدمات کارت نقدی کریپتو را در منطقه به حالت تعلیق در می آورد.

در همین حال، ناشر استیبل کوین Circle در ۲۹ آگوست اعلام کرد که کوین USD (USDC) خود را با بزرگترین شرکت فین‌تک آمریکای لاتین Mercado Pago برای ارائه استیبل کوین در شیلی شریک خواهد کرد.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعا با پول شما چه می کنند؟نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا