🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس می گوید که از طریق نهاد لهستانی خود به کاربران بلژیکی “خدمت” ادامه خواهد داد

در ماه ژوئن، رگولاتور مالی بلژیک به بایننس دستور داد تا ارائه خدمات مبادله ارزهای دیجیتال و کیف پول حضانت را متوقف کند و دلیل آن نقض الزامات AML و CFT این کشور بود.

پس از دستور اداره خدمات مالی و بازار بلژیک (FSMA)، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس اعلام کرد که نهاد لهستانی آن خدماتی را به ساکنان بلژیک ارائه خواهد کرد.

بایننس در اطلاعیه ای در ۲۸ آگوست اعلام کرد که Binance Poland sp. و به تعهدات به گفته بایننس، برخی از کاربران ممکن است ملزم شوند مدارکی را مطابق با الزامات KYC در لهستان به جای بلژیک ارسال کنند.

این اطلاعیه پس از آن اعلام شد که تنظیم‌کننده‌های مالی بلژیک به Binance دستور دادند تا ارائه خدمات صرافی ارزهای دیجیتال و کیف‌پول‌های نگهبانی را به دلیل نقض الزامات مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم در کشور متوقف کند. این اتفاق حدود ۲ ماه بعد رخ داد.در آن زمان، FSMA پیشنهاد کرد که بایننس می تواند در بلژیک از طریق “یک شخصیت حقوقی که توسط قوانین یکی دیگر از کشورهای عضو منطقه اقتصادی اروپا اداره می شود” فعالیت کند. [EEA] این کشور به طور رسمی توسط کشور عضو خود به رسمیت شناخته شده است. EEA شامل لهستان نیز می شود.

مربوط: رمزهای حریم خصوصی Binance به Delist در فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، لهستان

بایننس، یک صرافی جهانی ارزهای دیجیتال که در بسیاری از کشورها از طریق نهادهای مختلف فعالیت می‌کند، از زمان آغاز به کار، درهم تنیدگی‌های نظارتی زیادی داشته است. صرافی ارزهای دیجیتال در ماه جولای خدمات کاربران هلندی را به دلیل عدم دریافت مجوز ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی متوقف کرد. علاوه بر این، Binance، Binance.US و مدیر عامل Binance Changpeng Zhao با شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مواجه هستند.

پیش بینی می شود لایحه بازارهای دارایی های رمزنگاری شده با هدف ایجاد یک چارچوب قانونی ثابت برای دارایی های رمزنگاری شده در سراسر کشورهای عضو اتحادیه اروپا، پس از تصویب توسط سیاست گذاران در سال ۲۰۲۴ اجرایی شود. این چارچوب در حال حاضر در حال گذراندن مرحله مشاوره برای بازخورد در مورد استانداردهای فنی است.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – همچنین نکات مالیاتی کریپتو

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا