اخبار ارز دیجیتال

بایننس به معامله گران اجازه می دهد تا وثیقه در بانک ها را تضمین کنند: گزارش

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بنا بر گزارش ها، FlowBank مستقر در سوئیس و Bank Frick مستقر در لیختن اشتاین به عنوان واسطه های بالقوه برای این سرویس ذکر شده اند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در حال بررسی راه حلی است که می تواند ریسک طرف مقابل را با اجازه دادن به برخی از مشتریان نهادی برای ذخیره وثیقه معاملاتی خود در بانک ها به جای پلتفرم های ارزهای دیجیتال کاهش دهد. گزارش شده است که

این اقدام در پاسخ به درخواست‌های معامله‌گران دارایی‌های دیجیتال نهادی برای افزایش اقدامات امنیتی پس از ورشکستگی FTX در پایان سال گذشته صورت گرفت که منجر به زیان‌های هنگفت برای بسیاری از معامله‌گران شد.

منابع ناشناس آگاه به این موضوع گفتند بایننس در حال مذاکره با برخی از مشتریان متخصص در مورد ایجاد سپرده های بانکی برای استفاده به عنوان وثیقه برای معاملات مارجین در بازارهای نقدی و مشتقه بوده است. FlowBank مستقر در سوئیس و Bank Frick مستقر در لیختن اشتاین دو واسطه بالقوه برای این خدمات هستند، اگرچه جزئیات مشارکت های احتمالی خصوصی باقی می ماند.

بر اساس این پیشنهاد، وجوه مشتریان نگهداری شده توسط بانک ها از طریق یک توافق سه جانبه تضمین می شود و بایننس برای تراکنش های اعتباری، استیبل کوین ها را ارائه می دهد. وجوه بانکی را می توان در وجوه بازار پول سرمایه گذاری کرد و به مشتریان این امکان را می دهد که سود کسب کنند و هزینه استقراض ارزهای دیجیتال از بایننس را جبران کنند.

منابع ناشناس گفتند که ترتیب پیشنهادی هنوز در دست بحث است و ممکن است تغییر کند.

مرتبط: بایننس اتهامات کلاهبرداری مدیریت پول را رد کرده و آنها را “تئوری توطئه” می نامد

Changpeng Zhao (CZ) مدیر عامل بایننس در مصاحبه ای در پادکست Bankless در 29 می، به ایده خرید بایننس یک بانک برای تبدیل آن به ارزهای دیجیتال اشاره کرد. CZ تأیید کرد که بایننس این ایده را در نظر گرفته است، اما پیچیدگی های موجود را نیز توضیح داد. وی خاطرنشان کرد که خریدهای بانکی به حوزه قضایی آن کشور خاص محدود می شود و همچنان باید با مقررات بانکی محلی مطابقت داشته باشد. او توضیح داد:

“واقعیت بسیار پیچیده تر از مفهوم است. هنگامی که شما یک بانک را خریداری می کنید، آن بانک فقط در یک کشور کار می کند و هنوز باید با تنظیم کننده بانکی آن کشور سر و کار داشته باشید. این به این معنی نیست که شما می توانید هر کاری که می خواهید انجام دهید.”

مجله: اعتیاد به کریپتوکارنسی – به چه چیزی باید توجه کرد و چگونه آن را درمان کردنویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا