اخبار ارز دیجیتال

Binance Hiding China سال ها پس از سرکوب کریپتو در سال 2017: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بر اساس اسناد مشاهده شده توسط فایننشال تایمز، بایننس با وجود اعلام خروج در سال 2017، کارکنان و عملیات خود را در چین حفظ کرد.

بر اساس اسناد به دست آمده توسط فایننشال تایمز، Changpeng “CZ” Zhao، مدیرعامل بایننس و سایر مدیران ارشد سال‌ها روابط صرافی با چین را پنهان کرده‌اند.

در گزارشی در 29 مارس، FT ادعا کرد که Binance چندین سال با چین روابط قابل توجهی داشته است، برخلاف ادعای شرکت مبنی بر خروج از کشور پس از ممنوعیت ارزهای دیجیتال در سال 2017. بانک های چینی به کارمندان خود حقوق پرداخت کردند.

ما دیگر آدرس دفتر خود را فاش نمی کنیم… مردم در چین می توانند مستقیماً به ما بگویند که دفتر ما در چین نیست.

در سال 2018 به کارمندان گفته شد که دستمزدها از طریق یک بانک مستقر در شانگهای پرداخت خواهد شد. یک سال بعد، به گفته FT، کارمند حقوق و دستمزد چینی ملزم به شرکت در جلسه مالیات در دفتر مستقر در چین شد.

بر اساس این پیام، کارمندان بایننس در مورد گزارش های رسانه ای که ادعا می کنند این شرکت در سال 2019 دفتری در پکن افتتاح خواهد کرد، بحث کردند. […] لطفا دفاتر جاهای دیگر از جمله چین را چک نکنید. ”

این گزارش اتهامات مطرح شده در شکایت کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC) در 27 مارس را تأیید می کند که بایننس را به پنهان کردن مکان دفاتر اجرایی خود و هویت و مکان “موجودات” متهم می کند. ما یک پلت فرم معاملاتی را اداره می کنیم. ”

مرتبط: در اینجا دلیل شکایت CFTC از Binance بزرگتر از اجرای SEC است.

طبق این شکایت، ژائو در یک یادداشت داخلی بایننس گفته است که این سیاست برای «پاک نگه داشتن کشور» است. [of violations of law]توسط “ما .com را در هیچ کجا فرود نمی آوریم. این دلیل اصلی است که .com در هیچ کجا فرود نمی آید.”

در پاسخ به گزارش FT، سخنگوی Binance به Cointelegraph گفت که این شرکت “در چین فعالیت نمی کند و هیچ فناوری، از جمله سرورها یا داده ها، مستقر در چین را ندارد.” ما قویاً ادعاهای خلاف آن را رد می کنیم. برای وضوح، دولت چین، مانند سایر دولت‌ها، جز در پاسخ به درخواست‌های قانونی و قانونی مجری قانون، به داده‌های Binance دسترسی ندارد.

یکی از سخنگویان بایننس نیز گفت:

“در حالی که ما از مرکز تماس خدمات مشتری مستقر در چین برای ارائه خدمات به زبان ماندارین در سراسر جهان استفاده می کنیم، از هر کارمندی که مایل به ماندن در شرکت است خواسته می شود که از سال 2021 جابه جا شود. کمک ارائه شد.”

بر اساس این صرافی، یک منبع ناشناس به تاریخ باستان اشاره کرد و گفت: “این به طرز چشمگیری وقایع را اشتباه تفسیر می کند. این تصویر دقیقی از تجارت Binance نیست.”

بایننس بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال با حجم معاملات روزانه بیش از 8.5 میلیارد دلار است. این شرکت ادعا می کند که هرگز در چین ثبت یا ثبت نشده است و در آنجا تجارت نمی کند. به گفته بایننس، 8000 کارمند تمام وقت این شرکت در اروپا، قاره آمریکا، خاورمیانه، آفریقا و آسیا و اقیانوسیه زندگی می کنند.

مجله: از هر 10 فروش NFT 4 مورد جعلی است: یاد بگیرید چگونه علائم تجارت شستشو را تشخیص دهید

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا