🚨 اخبار ارز دیجیتال

داده ها حاکی از آن است که کارکنان بایننس، کوین بیس و جمینی جزو کم رضایت ترین کارمندان هستند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بایننس صرافی کریپتو گفته است که فرهنگ کاری «سخت‌کوه» آن می‌تواند برخی از نتایج را توضیح دهد، اما استخدام‌کنندگان هشدار می‌دهند که داده‌ها باید با کمی نمک در نظر گرفته شوند.

بر اساس داده‌های Glassdoor، صرافی‌های کریپتو مانند Gemini، Binance و Coinbase برخی از خوشحال‌ترین کارکنان این صنعت را دارند، اما نتایج ممکن است منحرف شوند. برخی استدلال می‌کنند که وجود دارد.

یک نمودار چهارگانه (که ظاهراً با داده‌های پلتفرم رتبه‌بندی مشاغل Glassdoor جمع‌آوری شده است) که توسط شرکت استخدام فناوری TrueUp ایجاد شده است، نشان می‌دهد که چگونه شرکت‌های ارزهای دیجیتال در رابطه با رفاه و رشد کارکنان به‌هم می‌رسند.

۲۷ با ارزش ترین شرکت ارزهای دیجیتال که در نمودار ربع TrueUp برجسته شده اند.

نموداری که شادترین و کمتر خوشحال ترین کارگران و سریع ترین و کندترین رشد شرکت های رمزنگاری را نشان می دهد. منبع: TrueUp

این نمودار نشان می‌دهد که وام‌دهنده کریپتو منحل‌شده سلسیوس، صرافی ارز دیجیتال Gemini، و صرافی ارز دیجیتال Amber Group با ۸۰، ۱۳۹ و ۴۲ بررسی، کمترین میزان رضایت کارکنان را دارند. داده‌های جمع‌آوری‌شده از نشان داده شده‌اند.

بایننس و کوین‌بیس نیز در سمت چپ نمودار نشان داده شده‌اند که هر کدام در مجموع ۱۲۵۷ بررسی را در فهرست‌های Glassdoor خود نشان می‌دهند.

Glassdoor معیار شادی ندارد، اما نشان می دهد که آیا بازبینان دیدگاه مثبتی نسبت به شرکت دارند یا خیر، آیا آنها شرکت را به یک دوست توصیه می کنند یا مدیر عاملی را که برای آنها کار می کرد تایید می کنند.

ویژگی‌های بایننس به ارزش‌های «سخت‌کور» امتیازدهی می‌شوند

یکی از سخنگویان بایننس به کوین تلگراف گفت که این شرکت “بی وقفه بر روی خدمات رسانی به کاربران خود متمرکز است” و در حال استخدام نامزدهایی است که “می توانند در یک محیط واقعاً با عملکرد بالا پیشرفت کنند.” من توضیح دادم که در حال تلاش هستم.

آنها توضیح دادند که همه کارمندان بایننس «سخت‌کور» نیستند. این یکی از ارزش های اصلی شرکت است.

همچنین به این معنی است که گاهی اوقات افرادی هستند که نمی توانند در این محیط منحصر به فرد و وحشیانه سرعت پیشرفت کنند و در نتیجه باید نظرات منفی را بپذیرند.

یکی از سخنگویان بایننس افزود: “بازخورد منفی به ما این امکان را می دهد که به مشکلات رسیدگی کنیم و ما همچنان به تلاش های مداوم برای بهبود تجربه کارمندان ادامه می دهیم.”

خلاصه Glassdoor از Binance.منبع: Glassdoor

کوین تلگراف برای اظهار نظر با Coinbase، Moonpay، Bitpanda و ۲۱Shares تماس گرفت، اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد. جمینی از اظهار نظر خودداری کرد.

نگرانی در مورد درهای شیشه ای

از آنجایی که بررسی‌های Glassdoor توسط کاربر ارسال می‌شود و اطلاعاتی که در آن‌ها وجود دارد گزارش شده است، نگرانی‌هایی در مورد قابلیت اطمینان در گذشته وجود داشته است. در سال ۲۰۱۷، استخدام‌کنندگان نگرانی‌های خود را در مورد مشروعیت داده‌های Glassdoor ابراز کردند و نشان دادند که بررسی‌ها می‌توانند به راحتی جعل یا دستکاری شوند.

با این حال، Glassdoor می‌گوید که همه بررسی‌ها قبل از تایید برای انتشار در وب‌سایت، از یک «فرایند تعدیل» می‌گذرند.

نیل داندون، بنیانگذار Crypto Recruit به کوین تلگراف گفت که داده های Glassdoor یک “گمانه” است، اما کارمندان “ساخت زیرساخت” نسبت به کسانی که در صرافی ها کار می کنند خوشحال تر هستند.

کارمندان غمگین تر ممکن است با توجه به اینکه در یک محیط سوداگرانه/مبادله کار می کنند کمتر احساس رضایت کنند، در حالی که کارمندان سمت راست در واقع زیرساخت های زنجیره بلوکی را ایجاد می کنند.

داندون پیشنهاد کرد که اخراج‌های بزرگ در میان شرکت‌های رده بالا احتمالاً در این اعداد لحاظ می‌شود.

او گفت: «در سراسر صنعت، سخت است که از شغل خود راضی باشید، وقتی اخراج‌های یک سال گذشته باعث ایجاد حس ناامنی اساسی در بین کارکنان شده است.

به گفته داندون، یک خط نقره ای این است که «بدترین» ممکن است پشت سر کارگران کریپتو باشد.

مربوط: مدیر استخدام کریپتو ایمن ترین مشاغل را در طول فصل اخراج نشان می دهد

در همین حال، نمودار TrueUp نشان می‌دهد که شادترین کارگران این صنعت آوا لبز هستند، تیم پشت بلاک چین آوالانچ، Blockchain.com، یک صرافی ارز دیجیتال و ارائه‌دهنده کیف پول، و Fireblocks، یک شرکت مدیریت دارایی دیجیتال نهادی. پیشنهاد می‌کند که او از

داده‌های Glassdoor همچنین نشان می‌دهد که الکس ماشینسکی، بنیان‌گذار و مدیر عامل سابق پلتفرم وام‌دهی ارزهای دیجیتال ورشکسته سلسیوس، یکی از منفورترین مدیران اجرایی این صنعت است که کارمندان سابق و فعلی در سلسیوس دارد. همچنین نشان می‌دهد که تنها ۲۷ درصد از اعضا از او حمایت می‌کنند.

مدیران عامل Binance و Coinbase برایان آرمسترانگ و Changpeng “CZ” Chao در حال حاضر به ترتیب ۶۹% و ۶۵% رتبه تایید دارند که هر دو کمتر از میانگین رتبه مدیر عامل فناوری هستند.

مجله: آیا پس از سقوط FTX می توان به صرافی های ارزهای دیجیتال اعتماد کرد؟

نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا