🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی قیمت ۱۶ فوریه بایننس کوین (BNB).

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinStats، گاوها همچنان قوی تر از خرس ها هستند.

نمودار BNB CoinStats

BNB/USD

قیمت بایننس کوین (BNB) از دیروز ۴ درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

نرخ BNB در نمودار ساعتی به مقاومت ۳۶۶.۸ دلار نزدیک می شود. اگر نوار روزانه در حدود این قیمت بسته شود، رشد می تواند به سمت منطقه ۳۷۰-۳۷۵ دلار در آخر هفته ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

تصویر متفاوتی را می توان در تایم فریم روزانه مشاهده کرد. نرخ BNB یک شکست کاذب در بالای شمع دیروز ایجاد کرد. اگر خیلی دور از این سطح اتفاق بیفتد، فروشندگان ممکن است ابتکار عمل را به صورت محلی در دست بگیرند که منجر به اصلاح تا ۳۵۰ دلار شود.

تصویر: نمای معاملاتی

از دیدگاه میان مدت، قیمت از سطح ۳۳۸.۳ دلار شکست. تا زمانی که از این سطح بالاتر نرود، خریداران همچنان ابتکار عمل را در بازار کنترل می کنند.

در این مورد، آزمایش احتمالی منطقه ۳۸۰-۴۰۰ دلار تا پایان ماه قابل انتظار است.

BNB در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۳۶۲.۶ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا