اخبار ارز دیجیتال

تحلیل قیمت بایننس کوین (BNB) 20 ژانویه

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آخر هفته برای بازار ارزهای دیجیتال خنثی آغاز شد. در حالی که برخی از ارزهای رمزپایه در حال افزایش هستند، برخی از آنها همچنان سقوط می کنند.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

BNB/USD

نرخ بایننس کوین (BNB) در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۲۷ درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، قیمت BNB روند صعودی را نشان می دهد و به مقاومت ۳۱۵.۶ دلار نزدیک می شود.

اگر گاوها همچنان به کنترل ابتکار عمل ادامه دهند، می توان انتظار داشت که به منطقه ۳۱۷-۳۱۹ دلار برسد.

تصویر: نمای معاملاتی

وضعیت مشابهی در بازه زمانی روزانه رخ می دهد. اگر نوار نزدیک یا بالاتر از سطح ۳۱۶.۳ دلار بسته شود، حرکت صعودی احتمالاً هفته آینده به سمت محدوده ۳۲۰ تا ۳۲۴ دلار ادامه خواهد یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر موقت، باید به بسته شدن شمع هفتگی از نظر نوار بالای نوار قبلی توجه شود. اگر بالای ۳۱۶.۸ دلار باشد، سرمایه گذاران می توانند رشد بیشتری را به سمت مقاومت بعدی در ۳۳۸.۳ دلار ببینند. چنین سناریویی تا پایان ماه اعتبار دارد.

BNB در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۳۱۴.۹ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا