اخبار ارز دیجیتال

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین (BNB) 2 فوریه

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گفته CoinStats، گاوها به این راحتی تسلیم نخواهند شد.

نمودار BNB CoinStats

BNB/USD

قیمت بایننس کوین (BNB) از دیروز ۰.۳ درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ BNB پس از بازگشت از سطح حمایت محلی ۲۹۹.۸ دلار در حال افزایش است. اگر شمع روزانه خیلی دور از این علامت بسته شود، این احتمال وجود دارد که به زودی شاهد آزمایش مقاومت باشیم.

تصویر: نمای معاملاتی

ممکن است وضعیت متفاوتی در دوره زمانی روزانه مشاهده شود. قیمت در میانه کانال گسترده ای بین حمایت ۲۸۸.۸ دلار و مقاومت ۳۱۱.۷ دلار قرار دارد.

از آنجایی که هیچ یک از طرفین هنوز ابتکار عمل را بر عهده نگرفته اند، سناریوی محتمل تر در معاملات جانبی در منطقه ۳۰۰ دلاری برای چند روز آینده ادامه دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

از دیدگاه میان مدت، نرخ BNB به زمان بیشتری برای انباشت انرژی برای حرکت بیشتر نیاز دارد. در این مورد، سرمایه گذاران می توانند انتظار تلفیق بین ۲۹۰ تا ۳۱۰ دلار را تا اواسط فوریه داشته باشند.

BNB در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۳۰۲.۱ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا