اخبار ارز دیجیتال

خیریه بایننس بیش از ۳۰۰۰۰ بورسیه Web3 در سال ۲۰۲۳ ارائه خواهد کرد.

مراکز آموزشی وابسته شامل دانشگاه‌های استرالیا، قبرس و آلمان، مرکز فناوری نیجریه، Utiva، Women in Tech و دو سازمان اوکراینی است.

خیریه بایننس، بازوی بشردوستانه بایننس، قصد دارد ۳۰۶۵۵ بورسیه تحصیلی را در سال ۲۰۲۳ به دانشجویانی که علاقه مند به ایجاد شغل در Web3 هستند، ارائه دهد.

خیریه Binance Scholar Program (BCSP) دوره‌های آموزشی و آموزشی رایگان Web3 را برای کمک به دانش‌آموزان با فن‌آوری بدون رد شدن از موانع مالی غیرضروری ارائه می‌دهد، خیریه بایننس در ۲۰ ژانویه اعلام کرد که من آن را در یک پست وبلاگ توضیح دادم.

ما می دانیم که آموزش و توسعه مهارت های دیجیتال برای بسیاری دور از دسترس است و می تواند منجر به یک صنعت بلاک چین شود که فاقد تنوع و استعداد است. این امر با پوشش شهریه و هزینه های دوره برای کالج ها و ارائه دهندگان آموزش حرفه ای همه چیز را تغییر می دهد.

طبق این وبلاگ، بیش از ۸۲۰۰۰ متقاضی علاقه مند هستند که بخشی از گروه آتی BCSP باشند که برابر با نرخ پذیرش حدود ۳۷٪ است.

شرکای آموزشی شرکت کننده عبارتند از دانشگاه استرالیای غربی، دانشگاه نیکوزیا در قبرس، دانشکده مالی و مدیریت فرانکفورت در آلمان و Utiva، یک مرکز فناوری مستقر در نیجریه.

مراکز آموزشی بدون شهریه Simplon، Women In Tech، Kyiv IT Cluster و وزارت تحول دیجیتال اوکراین نیز میزبان برخی از رویدادهای BCSP خواهند بود.

خیریه بایننس گفت که با یک واحد مستقر در اوکراین برای کمک به آموزش مجدد اوکراینی هایی که حقوق استخدامی آنها ممکن است به دلیل جنگ با روسیه به خطر افتاده باشد، شریک شده است.

مشارکت زنان در فناوری تلاش خواهد کرد تا نزدیک به ۳۰۰۰ زن را در مناطق روستایی آفریقای جنوبی و برزیل برای حمایت از کارآفرینان زن آینده آموزش دهد.

خیریه بایننس همچنین از پورتال آموزش غیرانتفاعی بلاک چین، آکادمی بایننس، پشتیبانی مشارکتی دریافت خواهد کرد.

تنها در سال ۲۰۲۲، خیریه بایننس بیش از ۳.۵ میلیون دلار جمع آوری کرده است. بیشتر آن به شکل Binance USD (BUSD) است که بیش از ۲۹۰۰۰۰ ساعت دوره آموزشی و آموزشی Web3 را تامین مالی کرده است.

مربوط: آموزش کلید ایجاد پایداری در بلاک چین و فراتر از آن است

هلن های، رئیس خیریه بایننس، گفت که علاقه به این برنامه همچنان در حال افزایش است.

“پاسخ به پروژه آموزش Web3 ما بی سابقه بوده است و نشان دهنده تمایل شدید افراد زیادی برای یادگیری در مورد بلاک چین، De-Fi، NFT ها، کدنویسی و موارد دیگر است.”

«نسبت زنان نیز بالاست و از سوی طیف وسیعی از مردم علاقه وجود دارد. […] با ابتکارات آموزشی فراوانی که با شرکای شگفت‌انگیزمان در حال انجام است، ما نمی‌توانیم برای ساختن دنیای وب ۳ فراگیرتر هیجان‌زده باشیم.”نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا