اخبار ارز دیجیتال

خیریه بایننس بیش از 30000 بورسیه Web3 در سال 2023 ارائه خواهد کرد.

مراکز آموزشی وابسته شامل دانشگاه‌های استرالیا، قبرس و آلمان، مرکز فناوری نیجریه، Utiva، Women in Tech و دو سازمان اوکراینی است.

خیریه بایننس، بازوی بشردوستانه بایننس، قصد دارد 30655 بورسیه تحصیلی را در سال 2023 به دانشجویانی که علاقه مند به ایجاد شغل در Web3 هستند، ارائه دهد.

خیریه Binance Scholar Program (BCSP) دوره‌های آموزشی و آموزشی رایگان Web3 را برای کمک به دانش‌آموزان با فن‌آوری بدون رد شدن از موانع مالی غیرضروری ارائه می‌دهد، خیریه بایننس در ۲۰ ژانویه اعلام کرد که من آن را در یک پست وبلاگ توضیح دادم.

ما می دانیم که آموزش و توسعه مهارت های دیجیتال برای بسیاری دور از دسترس است و می تواند منجر به یک صنعت بلاک چین شود که فاقد تنوع و استعداد است. این امر با پوشش شهریه و هزینه های دوره برای کالج ها و ارائه دهندگان آموزش حرفه ای همه چیز را تغییر می دهد.

طبق این وبلاگ، بیش از 82000 متقاضی علاقه مند هستند که بخشی از گروه آتی BCSP باشند که برابر با نرخ پذیرش حدود 37٪ است.

شرکای آموزشی شرکت کننده عبارتند از دانشگاه استرالیای غربی، دانشگاه نیکوزیا در قبرس، دانشکده مالی و مدیریت فرانکفورت در آلمان و Utiva، یک مرکز فناوری مستقر در نیجریه.

مراکز آموزشی بدون شهریه Simplon، Women In Tech، Kyiv IT Cluster و وزارت تحول دیجیتال اوکراین نیز میزبان برخی از رویدادهای BCSP خواهند بود.

خیریه بایننس گفت که با یک واحد مستقر در اوکراین برای کمک به آموزش مجدد اوکراینی هایی که حقوق استخدامی آنها ممکن است به دلیل جنگ با روسیه به خطر افتاده باشد، شریک شده است.

مشارکت زنان در فناوری تلاش خواهد کرد تا نزدیک به 3000 زن را در مناطق روستایی آفریقای جنوبی و برزیل برای حمایت از کارآفرینان زن آینده آموزش دهد.

خیریه بایننس همچنین از پورتال آموزش غیرانتفاعی بلاک چین، آکادمی بایننس، پشتیبانی مشارکتی دریافت خواهد کرد.

تنها در سال 2022، خیریه بایننس بیش از 3.5 میلیون دلار جمع آوری کرده است. بیشتر آن به شکل Binance USD (BUSD) است که بیش از 290000 ساعت دوره آموزشی و آموزشی Web3 را تامین مالی کرده است.

مربوط: آموزش کلید ایجاد پایداری در بلاک چین و فراتر از آن است

هلن های، رئیس خیریه بایننس، گفت که علاقه به این برنامه همچنان در حال افزایش است.

“پاسخ به پروژه آموزش Web3 ما بی سابقه بوده است و نشان دهنده تمایل شدید افراد زیادی برای یادگیری در مورد بلاک چین، De-Fi، NFT ها، کدنویسی و موارد دیگر است.”

«نسبت زنان نیز بالاست و از سوی طیف وسیعی از مردم علاقه وجود دارد. […] با ابتکارات آموزشی فراوانی که با شرکای شگفت‌انگیزمان در حال انجام است، ما نمی‌توانیم برای ساختن دنیای وب 3 فراگیرتر هیجان‌زده باشیم.”نویسنده: Brayden Lindrea

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا