اخبار ارز دیجیتال

کاهش ریسک قیمت BNB به ۲۰۰ دلار به دلیل FUD بایننس-CFTC


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تغییرات اخیر قیمت BNB به کاهش کوتاه مدت توکن پس از سرکوب نظارتی اشاره دارد. با این حال، این بار تعمیر ممکن است طولانی شود.

BNB (BNB) آماده است تا رالی ماه مارس را یکبار برای همیشه از بین ببرد زیرا سرمایه گذاران توجه خود را به آخرین سرکوب نظارتی روی Binance، پیشروترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان از نظر حجم معاملات معطوف کرده اند. و به نظر می رسد.

قیمت BNB بدترین عملکرد روزانه را در بیش از یک ماه ثبت می کند

در ۲۷ مارس، کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده بایننس و مدیر عامل آن Changpeng Zhao (CZ) را متهم کرد که این شرکت را به ارائه غیرقانونی خدمات مشتقات ارزهای دیجیتال به آمریکایی ها و تسهیل فعالیت های مالی غیرقانونی متهم کرده است.

BNB در روز اعلام بیش از ۵.۵ درصد سقوط کرد و به ۳۰۵ دلار رسید، که بدترین عملکرد روزانه آن از ۱۳ فوریه، زمانی که یک سرکوب نظارتی دیگر در مورد استیبل کوین BUSD با نام تجاری Binance باعث کاهش بیش از ۵.۸ درصدی قیمت شد.

نمودار روزانه BNBUSD.منبع: Trading View

قیمت BNB در ۲۸ مارس تثبیت شد، زیرا CZ ادعاهای CFTC را رد کرد. با این حال، جفت BNB/USD با توجه به واکنش اخیر به اقدامات نظارتی در معرض خطر کاهش بیشتر است.

برای مثال، سرکوب BUSD توسط رگولاتور نیویورک در فوریه ۲۰۲۳ قبل از کاهش بیش از ۱۵ درصدی قیمت BNB انجام شد.

پاسخ قیمت BNB به سرکوب نظارتی پس از سال ۲۰۲۲ منبع: TradingView

به طور مشابه، پس از اینکه بانک مرکزی هلند در جولای ۲۰۲۲ بایننس را به دلیل ارائه خدمات رمزنگاری بدون مجوز، ۳.۴ میلیون دلار جریمه کرد، BNB تا ۱۰.۷۵ درصد سقوط کرد. در فوریه ۲۰۲۲ پس از اینکه بایننس فعالیت های خود در اسرائیل را به حالت تعلیق درآورد، ۲۵ درصد کاهش یافت.

خرابی Rising Wedge در حال انجام است

Binance-CFTC FUD راه‌اندازی بازگشت نزولی را که قبلاً مشخص شده بود در فوریه آغاز کرد.

مطالب مرتبط: بایننس چگونه نیازهای استیبل کوین را پس از ممنوعیت BUSD کاهش می دهد

این راه‌اندازی شامل یک الگوی گوه صعودی است که فروپاشی آن می‌تواند منجر به اصلاح ۲۵ درصدی قیمت به سمت ۲۵۰ دلار تا پایان ماه مارس شود. دورنمای نزولی ممکن است به دلیل بحران بانکی مارس و تأثیر مثبت آن بر دارایی های ارزهای دیجیتال به تعویق افتاده باشد.

نمودار روزانه BNB/USD با تنظیم شکست گوه در حال افزایش.منبع: Trading View

در همان زمان، BNB چشم به افت بیشتر قیمت به سمت ۲۰۰ دلار دارد زیرا الگوی صعودی دیگری را در نمودار روزانه همانطور که در زیر نشان داده شده است، تشکیل می دهد.

نمودار روزانه BNBUSD.منبع: Trading View

بنابراین، با اندازه‌گیری از سطوح قیمت فعلی، قیمت BNB می‌تواند تا ماه آوریل تا ۳۰ درصد کاهش یابد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا