🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل بایننس از خریداران کریپتو می‌خواهد در میان «غیرقابل‌پیش‌بینی بودن» خود را نگه دارند

مدیر عامل Binance Changpeng Zhao (CZ) می گوید که به دلیل نوسانات زیاد بازار به دلیل FTX، اگر از “پول نقدی که برای مدت طولانی نیاز ندارید” استفاده می کنید، باید در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید. من گفتم بله.

Changpeng “CZ” Zhao، مدیرعامل بایننس، از سرمایه‌گذاران کم‌تجربه و کم‌تجربه خواسته است که در بحبوحه نوسانات شدید بازار و غیرقابل پیش‌بینی بودن، از معامله ارزهای دیجیتال خودداری کنند.

در ۱۴ نوامبر، توییتر به رهبری ژائو “هر چیزی بپرس”. فضا مدیر عامل بایننس به سرمایه گذاران ساده پیشنهاد کرد که به جای ریسک کردن پولی که برای زندگی نیاز دارند، منتظر زمان های آشفته باشند.

“اگر از پول مورد نیاز خود در هفته یا ماه آینده استفاده می کنید، نباید در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید. فقط باید از پول نقد اختیاری استفاده کنید که برای مدت طولانی، شاید سال ها به آن نیاز نداشته باشید.”

ژائو به کسانی که پول نقد اضافی دارند، به سرمایه گذاران و معامله گران بی تجربه توصیه کرد که قبل از وارد کردن سرمایه به بازار در آینده نزدیک دو بار فکر کنند.

“اگر نمی دانید چه اتفاقی می افتد، سعی نکنید حدس بزنید چه اتفاقی می افتد. پیش بینی آن بسیار سخت است.”

“بنابراین، مگر اینکه شما بسیار با تجربه، بسیار بالغ، بسیار با اعتماد به نفس باشید و بتوانید خطرات را کنترل کنید، توصیه می کنیم بیشتر افراد فقط برای این مدت زمان نگه دارند.

افزایش نوسانات بازار در حالی رخ می دهد که بحران FTX تأثیر منفی بر کل صنعت دارد.

با این حال، ژائو تایید کرد که چنین مسائلی در بایننس وجود ندارد. در پاسخ به این سوال که چرا کاربران باید اعتماد خود را به صرافی حفظ کنند، وی به ترازنامه شرکت اشاره کرد.

ما هیچ وام نداریم، هیچ بدهی نداریم.

ژائو تأیید کرد که بایننس پس از سقوط FTX و چندین رویداد دیگر برداشت هایی را تجربه کرده است. این امر باعث کاهش اعتماد جامعه به مبادلات متمرکز شده است.

او بار دیگر تاکید کرد که حتی در صورت سقوط بایننس، این پلتفرم از برداشت وجه کاربران جلوگیری نخواهد کرد.

او گفت: «وقتی همه پول خود را از صرافی متمرکز برداشتند، فقط صرافی متمرکز را ببندید. بسیاری از مشاغل سودآور دیگر نیز وجود دارند.

مربوط: با مدیریت خود سرمایه گذاران بیت کوین، جریان خروجی صرافی به اوج تاریخی خود می رسد

ژائو معتقد است چنین رویدادی کاملاً امکان پذیر است و می گوید زمانی که برنامه های مالی غیرمتمرکز (DeFi) به جریان اصلی تبدیل شوند، ممکن است دیگر نیازی به صرافی های متمرکز نباشد.

“اگر راهی وجود داشت که مردم بتوانند دارایی های خود را به راحتی و ایمن ذخیره کنند، و ۹۹٪ از جمعیت عمومی می توانستند این کار را انجام دهند، آنگاه صرافی های متمرکز وجود نداشتند، یا احتمالاً باید وجود داشته باشند. از بین خواهند رفت.”

در حالی که صرافی بایننس به خودی خود متمرکز است، ژائو گفت که شرکای سرمایه گذاری این شرکت شامل صرافی های متمرکز و پروتکل های غیرمتمرکز هستند، که به کاربران امکان انتخاب می دهد و کارآفرینان تاکید می کنند که از آن پشتیبانی می کند.

“ما تکنولوژی را نادان هستیم. ما سعی نمی کنیم همه چیز را متمرکز کنیم. ما سعی نمی کنیم همه را به یک تبادل متمرکز بیاوریم. اگر توانایی کافی دارید، آن را انتخاب کنید.”نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا