🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل بایننس گزارش های مربوط به وام ۲۵۰ میلیون دلاری به مدیریت BAM را رد کرد

Changpeng Zhao، مدیرعامل Binance ادعا کرد که این وام برعکس بوده و او کسی است که به BAM Management 250 میلیون دلار وام داده است.

مدیر عامل بایننس، ژائو چانگ‌پنگ، گزارش‌های اخیر مبنی بر دریافت وام ۲۵۰ میلیون دلاری از BAM Management، شرکت هلدینگ Binance.US را رد کرد.

در ۱۹ سپتامبر، گزارشی از رسانه Decrypt اسناد دادگاه مربوط به دعوی حقوقی بین Binance و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را تفسیر کرد. بر اساس این گزارش، تیم حقوقی Binance US در سندی ادعا کرد که BAM Management US Holdings “در ماه دسامبر ۲۵۰ میلیون دلار بدهی قابل تبدیل به Zhao صادر کرده است.” با این حال، ژائو با این گزارش مخالفت کرد و در X (توئیتر سابق) رد کرد.

ژائو در پست خود تصویری از این گزارش را به اشتراک گذاشت و گفت که سازمان خبری “جهت اشتباهی را در پیش گرفته است.” به گفته مدیر عامل بایننس، وام برعکس بود. او در توییتی مدعی شد که او کسی است که به BAM Management وام ۲۵۰ میلیون دلاری داده است که هنوز آن را بازپرداخت نکرده است.

مدیران بایننس نیز در توییتی اشاره کردند که «اطلاعات نادرست» زیادی در این گزارش وجود دارد. با این حال، ژائو بیشتر توضیح نداد که کدام جزئیات دیگر در این گزارش نادرست است.

مربوط: CZ در X درباره Ceffu و Binance پست کرد. ایالات متحده ادعاهای SEC را در تناقض و اشتباه می کند

در میان نبرد حقوقی خود با Binance، SEC بارها ادعا کرده است که از زمان شروع این پرونده برای استخراج اطلاعات از Binance و Binance.US تلاش کرده است. در نتیجه، SEC درخواستی را ارائه کرد و از بایننس درخواست کرد تا مدیران اجرایی را برای سپرده گذاری بیشتر در دسترس قرار دهد و اطلاعات دقیق را تحویل دهد. با این حال، در جلسه اخیر برای بحث در مورد شکایت SEC، قاضی گفت که در حال حاضر “مایل به صدور مجوز بازرسی” نیست.

مجله: افشای مدیران بایننس، نزدک به معاملات سفارشات هوش مصنوعی، SBF درخواست وثیقه را از دست داد: Hodler’s Digest، ۳-۹ سپتامبر


نویسنده: Ezra Reguerra
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا