اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل بایننس در مورد ششمین سالگرد اکسچنج می‌گوید: «همه چیز روان نبود»


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس نوشت که امور مالی غیرمتمرکز به سرعت ادامه خواهد داد و افراد بیشتری از محصولات DeFi استفاده خواهند کرد.

در نامه ای به کاربران صرافی، مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو، به زمستان های گذشته ارزهای دیجیتال نگاهی انداخت و روندهای اصلی شکل گیری در صنعت را در حالی که شرکت ششمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت، توضیح داد.

در این نامه، آقای ژائو برخی از چالش ها را در طول سفر شرکت برجسته کرد. مدیر اجرایی گفت که این شرکت رکورد جدیدی از ثبت نام کاربران را در ژانویه 2018 تایید کرده است. اما پس از آن بازار به ریزش ادامه داد. با این وجود، مدیران بایننس گفتند که تیم اهمیت «مدیریت مالی محتاطانه» را در این بازار نزولی آموخت.

در دومین زمستان کریپتو این شرکت، مدیر عامل بایننس در مورد سرمایه‌گذاری‌های این شرکت در پروژه ورشکسته ارزهای دیجیتال Terra و صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال FTX صحبت کرد. ژائو می نویسد که سرمایه گذاری اولیه 3 میلیون دلاری این شرکت در Terra Classic (LUNC) به ارزش 1.6 میلیارد دلار افزایش یافت و در سال 2022 به تقریباً 0 دلار سقوط کرد. او اضافه کرد که این شرکت کاملاً زود از FTX خارج شد. 1 سال قبل از سقوط.

این حادثه منجر به گروه بندی بایننس با FTX شد که نظارت نظارتی بر این بخش را تشدید کرد. ژائو نوشت:

“با این حال، تعداد کمی از رگولاتورها و رسانه های خبری تلاش زیادی کرده اند تا Binance و FTX را با هم گروه بندی کنند. اینطور نیست که این شرکت Madoff باشد.”

علی‌رغم چالش‌های پیش‌رو، مدیرعامل بایننس گفت که او همچنان کاربران را در اولویت قرار می‌دهد و از منافع آنها محافظت می‌کند.

مربوط: بازار گاو بیت کوین در راه است: Changpeng Chao، مدیرعامل بایننس، زمان آمدن آن را فاش می کند

ژائو علاوه بر بررسی تاریخچه مبادلات طی سال‌ها، برخی از روندهایی را که اکنون در فضا در حال شکل‌گیری است، توضیح داد. به گفته مجری، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) به شتاب خود ادامه خواهد داد و افراد بیشتری از این محصول استفاده خواهند کرد، با ورود مالی سنتی به این فضا، پذیرش ارزهای رمزنگاری شده را برای موسسات آسان‌تر می‌کند، در حالی که صرافی‌های تنظیم‌شده با وجود عدم اطمینان بازار به رشد خود ادامه خواهند داد. لحظه

ژائو نوشت: “کاملاً واضح است که کشورهایی که ابتدا این حق را دریافت می کنند، در قرن های آینده نسبت به کشورهایی که این حق را ندارند از مزایای بزرگی برخوردار خواهند شد. ما در لحظه ای مهم در تاریخ هستیم.”

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

مجله: چگونه افراد باهوش روی کوین‌های میم احمقانه سرمایه‌گذاری می‌کنند – طرح 3 امتیازی برای موفقیتنویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا