اخبار ارز دیجیتال

بایننس و مدیرعامل ژائو چانگ پنگ خواستار رد شکایت CFTC شدند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بایننس، ژائو چانگ‌پنگ و ساموئل لیم، افسر سابق انطباق، دو درخواست برای رد شکایت ماه مارس CFTC علیه آنها ارائه خواهند کرد.

صرافی ارزهای دیجیتال Binance و مدیر عامل آن Changpeng “CZ” Chao در حال برنامه ریزی برای رد شکایتی هستند که توسط سازمان تنظیم مقررات کالای ایالات متحده در ماه مارس ارائه شده است.

چائو و ساموئل لیم، مدیر ارشد سابق قوانین بایننس، در 24 جولای بایگانی در دادگاه منطقه ایلینویز گفتند که قصد دارند تا 27 جولای دو درخواست جداگانه برای رد اتهامات ارائه کنند.

در این پرونده آمده است: “نهاد خارجی Binance و Zhao قصد دارند یک درخواست مشترک برای رد شکایت ارائه دهند. آقای Lim قصد دارد یک درخواست جداگانه برای رد شکایت و پیوستن به برخی از درخواست های ارائه شده توسط نهاد خارجی Binance و Zhao ارائه کند.”

این پرونده همچنین به دنبال مجوز برای فراتر از محدودیت 15 صفحه‌ای برای پشتیبانی از این حرکت، حداکثر تا 50 صفحه است.

با این حال، با توجه به پیچیدگی شکایت CFTC و تعداد استدلال‌هایی که متهمان پیش‌بینی می‌کنند از طرح رد ابطال حمایت می‌کنند، متهمان انتظار دارند یادداشت قانونی حمایت از این دو طرح از سقف 15 صفحه فراتر رود.»

مرتبط: اتهامات جنایی علیه مدیر عامل سابق سلسیوس چه معنایی برای صنعت کریپتو دارد

در ماه مارس، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) از بایننس و ژائو به دلیل عدم ثبت صحیح مبادلات ارزهای دیجیتال نزد قانونگذاران شکایت کرد.

CFTC ادعا می کند که بایننس حداقل از سال 2019 به عمد قوانین ایالات متحده را با تجارت عمدی چندین ارز دیجیتال علیه افراد مستقر در ایالات متحده نقض کرده است، علیرغم اینکه بایننس تراکنش های پلتفرم خود را برای ساکنان ایالات متحده مسدود کرده است.

رگولاتور همچنین فرآیند انطباق بایننس را یک فریب نامید و مدعی شد که بایننس فعالانه فعالیت‌هایی را در خارج از ایالات متحده انجام داده و محل دفتر مرکزی خود را برای فرار از مقررات ایالات متحده پنهان کرده است.

مجله: 3.4 میلیارد دلار بیت کوین در قوطی پاپ کورن – داستان هکر جاده ابریشم

نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا