🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیرعامل بایننس علاقه ای به پیشنهاد آلامدا برای خرید سهام FTT ندارد

CZ پیشنهاد کرده است که Alameda علاقه ای به پیشنهاد خرید توکن FTX بایننس ندارد و “می خواهد در بازار آزاد بماند.”

Changpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال Binance، به نظر می رسد نسبت به پیشنهاد Alameda Research برای به دست آوردن مالکیت خود در صرافی ارزهای دیجیتال FTX Token (FTT) بی تفاوت است.

ژائو در ۷ نوامبر در توییتر به این سوال پاسخ داد. پیشنهاد کارولین الیسون، مدیرعامل Alameda Research، سهام FTT بایننس را با قیمت ۲۲ دلار برای هر توکن خریداری خواهد کرد.ژائو گفت: فکر می کنم در بازار آزاد بمانیم.

پیشنهاد الیسون پس از آن ارائه شد که ژائو در ۶ نوامبر گفت که بایننس موقعیت های FTT خود را برای “مدیریت ریسک پس از پایان” به عنوان بخشی از “یادگیری از LUNA” منحل می کند.

در آن زمان، ژائو گفت که تلاش خواهد کرد توکن ها را به گونه ای بفروشد که “تاثیر آن بر بازار را به حداقل برساند” و گفت که فروش توکن “تکمیل خواهد شد” زیرا صرافی حدود ۲.۱ میلیارد دلار از آن را در اختیار داشت. چند ماه طول بکشد.» استیبل کوین بایننس USD (BUSD) و FTT.

بایننس از اظهار نظر در مورد این موضوع خودداری کرد.

مربوط: SBF در انتخابات میان‌دوره‌ای ایالات متحده یک «اهداکننده مهم» بود

در همین حال، نگرانی هایی وجود داشت که وضعیت مالی Alameda، انحلال قریب الوقوع FTT بایننس، و شایعات در مورد اظهارات ژائو می تواند منجر به خروج عمده از FTX شود. گزارش بر اساس داده های نانسن، ۴۵۱ میلیون دلار استیبل کوین از مبادلات خارج شده است.

کاربری در ۷ نوامبر در توییتر پستی منتشر کرد و از زمان انتظار طولانی برای FTX شکایت کرد.

Bankman-Fried همچنین در ۷ نوامبر به یک “رقیب” بی نام اشاره کرد و گفت که “رقبا در تلاش هستند تا صرافی های ارزهای دیجیتال را با فریبکاری هدف قرار دهند.”

ژائو در ماه نوامبر در توییتی تکرار کرد که با FTX یا Bankman-Fried “جنگ” ندارد. همه چيز. “

تحلیلی که توسط Cointelegraph در ۷ نوامبر انجام شد، الگوی نزولی را نشان داد که می تواند شاهد کاهش ۳۰ درصدی FTT باشد و در اوایل ۸ نوامبر، قیمت FTT از ۲۲ دلار به حدود ۱۵.۴۰ دلار کاهش یافت. . .نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا