اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Binance CZ فکر می کند که درخواست وثیقه اضطراری SEC غیر قابل توجیه است

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Changpeng ‘CZ’ Zhao، مدیر عامل بایننس، از اینکه اختلافاتش با SEC به پایان رسیده بود، نفس راحتی کشید.

مدیر عامل بایننس Changpeng “CZ” Zhao پس از حل موفقیت آمیز اختلاف طولانی مدت او با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ابراز خوشحالی و آرامش کرد. این قطعنامه یک نقطه عطف مهم در زمان تنش و عدم اطمینان برای شرکت به دلیل ادامه بررسی دقیق SEC است.

با این وجود، CZ اکنون می تواند آرامش پیدا کند و روی آینده بایننس تمرکز کند، زیرا عدم اطمینان نظارتی شروع به محو شدن می کند.توییت‌های کارآفرین کهنه‌کار رمز ارز تاکید کرد او تاکید کرد که درخواست کمک مالی اضطراری SEC غیرضروری است و قطعنامه مورد توافق طرفین به Binance اجازه می‌دهد بدون مانع پیش برود.

در تحول قابل توجهی از رویدادها، قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه کلمبیا، ایمی برمن جکسون، روز شنبه گفت که “مقررات پیشنهادی و دستور رضایت” توافق شده بین Binance، Binance.US و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تایید شده است. 18 ژوئن.

بر اساس حکم رضایت تایید شده توسط قاضی جکسون، بایننس موظف است تمام دارایی های فیات و ارزهای دیجیتال مرتبط با Binance.US را تا تاریخ مشخص شده در حکم دادگاه «انتقال» کند. علاوه بر این، این توافقنامه محدودیت هایی را برای طرف های بایننس گلوبال اعمال می کند و آنها را از دسترسی به کلیدهای خصوصی همه کیف پول ها، از جمله کیف پول های سرد و گرم، منع می کند.

علی‌رغم چالش‌ها و موانع نظارتی که اخیراً بایننس با آن مواجه شده است، CZ بر تعهد تزلزل ناپذیر این شرکت به ادامه فعالیت‌ها تاکید می‌کند. مدیر عامل بایننس ضمن ابراز خرسندی از حل و فصل موضوع SEC، بر این اطمینان تاکید کرد که وجوه کاربران همچنان حفظ می‌شود و از طریق تمامی سرویس‌های مرتبط با بایننس ایمن خواهد بود.

مربوط:مخارج دعوی حقوقی کارآگاه زنجیره ای ZachXBT بیش از 1 میلیون دلار به عنوان CZ، پاول و رالی بیشتر است.

بایننس در دوران سختی بر ایمنی و امنیت وجوه کاربران تمرکز کرده است. این شرکت تدابیر امنیتی قوی را برای محافظت از وجوه کاربران در تمام پلتفرم‌های مربوطه معرفی کرده است. علاوه بر این، بایننس نشانه‌ای وجود داشت که زنجیره BNB آن در حال حاضر در حال بررسی امکان توسعه و راه‌اندازی راه‌حل بلاک چین لایه ۲ است.

مجله: مقررات ارزهای دیجیتال – آیا رئیس SEC، گری جنسلر، تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا