اخبار ارز دیجیتال

آخرین خبر: مدیر عامل CZ بایننس ادعاهای دستکاری بازار را رد کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این پاسخ به یک سری از اتهامات مطرح شده توسط CFTC در شکایت 27 مارس خود علیه Binance مربوط می شود.

مدیر عامل بایننس Changpeng ‘CZ’ Zhao اتهامات ناشی از شکایت کمیسیون معاملات آتی کالا را رد کرده و گفته است که این شرکت “به هیچ عنوان برای سود معامله نمی کند یا بازار را “دستکاری” نمی کند.

مدیر عامل اولین پاسخ رسمی به این شکایت را در یک پست وبلاگی در 28 مارس به اشتراک گذاشت.

مدیرعامل بایننس گفت در حالی که بایننس در بسیاری از موقعیت‌ها معامله می‌کند، درآمدهای آن در ارزهای دیجیتال است، بنابراین عمدتاً «گاهی» برای پوشش هزینه‌ها به ارزهای فیات یا سایر ارزهای دیجیتال تبدیل می‌شوند.

من شخصاً دو حساب در Binance دارم، یکی برای کارت Binance و دیگری برای دارایی‌های رمزنگاری خود. همچنین برای پرداخت هزینه‌های شخصی یا کارت‌ها نیاز به تبدیل ارزهای رمزنگاری دارم تا گهگاهی پرداخت کنم.

ژائو همچنین خاطرنشان کرد که بایننس یک قانون تجارت بدون روز 90 روزه برای کارمندان خود دارد و افزود:

“این کار برای جلوگیری از معامله فعالانه کارمندان است. ما همچنین کارمندان را از معاملات آتی منع می کنیم.”

وی همچنین گفت که کارمندان از خرید یا فروش سکه هایی که دارای “اطلاعات شخصی” هستند، محدودیت دارند.

او می‌افزاید: «من خودم به شدت به این سیاست‌ها پایبند هستم و هرگز در بایننس Launchpad، Earn، Margin یا Futures شرکت نکرده‌ام.

ژائو با توجه به اینکه CFTC بیش از دو سال است با رگولاتورها کار می کند، پرونده اخیر CFTC را “غیر منتظره و ناامیدکننده” خواند. او همچنین گفت که این شکایت “به نظر می رسد حاوی اظهارات ناقص واقعیت است.”

در رابطه با اتهامات مربوط به انطباق، CZ گفت که Binance.com فناوری “بهترین در کلاس” را برای اطمینان از انطباق توسعه داده است و در حال حاضر بیش از 750 نفر دارد که مطمئن می شوند تجارت آنها در محدوده مبارزه با پولشویی (AML) قرار دارد. اطمینان حاصل کنید که در آن عمل می کند قانون مشتری (KYC):

“تا به امروز، ما بیش از 55000 درخواست LE را پردازش کرده‌ایم و به LE ایالات متحده کمک کردیم تا بیش از 125 میلیون دلار را تنها در سال 2022 و بیش از 160 میلیون دلار را در سال 2023 مسدود یا ضبط کند.”

CZ همچنین اشاره کرد که Binance.com دارای 16 مجوز برای ارائه خدمات تجارت دارایی دیجیتال است. این بالاترین عدد در بین پلتفرم های معاملاتی ارزهای دیجیتال است.

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا