اخبار ارز دیجیتال

بازار گاو بیت کوین در راه است: Changpeng Chao، مدیرعامل بایننس، زمان آمدن آن را فاش می کند

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس در تاریخ 5 ژوئیه در فضای توییتر خود، پیش‌بینی‌های خود را در مورد بازار صعودی بعدی بیت کوین به اشتراک گذاشت.

Changpeng Zhao، مدیرعامل بایننس، پیش‌بینی‌های خود را برای بازار صعودی بعدی بیت‌کوین (BTC) منتشر کرده است.

در جلسه توییتر “از من هر چیزی بپرس” در 5 ژوئیه، CZ توضیح داد که چگونه قیمت بیت کوین به طور تاریخی در چرخه های صعودی چهار ساله عملکرد داشته است.

ژائو ضمن اذعان به اینکه آینده نامشخص است، تاکید کرد که نصف شدن بیت کوین در سال 2024 اتفاق می افتد و سال 2025 را محتمل ترین سال برای بازار صعودی بعدی اعلام کرد.

سال بعد از نصف شدن بیت کوین معمولا یک سال صعودی است.

CZ از ETF های BlackRock و Bitcoin پشتیبانی می کند

وقتی از وی پرسیده شد که آیا نگران ورود اخیر بلک راک به فضای ETF بیت کوین است، CZ از این ایده به عنوان “بسیار مفید” برای صنعت کریپتو استقبال کرد.

از زمان بایگانی این شرکت در 15 ژوئن، بسیاری ابراز نگرانی کرده اند که نیات شرکت های بزرگ TradFi مغایر با روح بیت کوین به عنوان یک شبکه مالی غیرمتمرکز است.

ژائو همچنین نگرانی‌ها مبنی بر اینکه بلک راک می‌تواند سهم بازار بایننس را در آینده از بین ببرد را رد کرد و گفت که این دو شرکت دارای همپوشانی «حداقل» در پایگاه‌های مشتریان خود هستند.

“افرادی که در حال حاضر در کریپتو نیستند وارد کریپتو می شوند و این باعث می شود افراد بیشتری وارد رمزنگاری شوند. آیا آنها برای کاربران فعلی با ما رقابت خواهند کرد؟ بله، احتمالاً تعداد کمی وجود دارد، اما بیایید صادق باشیم، به پایگاه کاربری ما نگاه کنید. همپوشانی حداقل است.”

ژائو توضیح داد که افزایش علاقه سازمانی و نصف شدن بیت کوین در آینده، دو دلیل اصلی هستند که بایننس می‌خواهد «برای رشد بیشتر آماده شود». [trading] “حجم” را در 18 ماه آینده به روز کنید.

مربوط: ETF های بیت کوین: حتی بدتر از صرافی های مرکزی برای ارزهای دیجیتال

اظهارات ژائو تنها چند ساعت پس از آن مطرح شد که لری فینک، مدیر عامل بلک راک، بیت کوین را به عنوان یک “دارایی جهانی” تحسین کرد و گفت که می تواند به عنوان پوششی در برابر تورم و کاهش ارزش برخی ارزهای فیات مورد استفاده قرار گیرد.

در طول فضای توییتر، از ژائو در مورد وضعیت اقدامات نظارتی علیه مبادله او نیز سوال شد. ژائو تایید کرد که نمی تواند در مورد جزئیات صحبت کند، اما گفت که او و بایننس به دنبال “مناسب ترین، معقول ترین و قابل قبول ترین راه حل ممکن” هستند.

نظر: ماکزیمیسم رمزنگاری جمهوری خواه تقریباً به بدی “لژیون ضد رمز” دموکرات ها است.نویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا