🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل بایننس CZ انتظار دارد رشد DeFi از رشد CeFi در بازار صعودی بعدی پیشی بگیرد

مدیر عامل بایننس Changpeng “CZ” Zhao اعلام کرده است که صنعت کریپتو تنها با غیرمتمرکز شدن بهتر خواهد شد.

مدیر عامل بایننس Changpeng “CZ” Zhao پیش بینی کرده است که تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) می تواند در بازار صعودی بعدی از تامین مالی متمرکز (CeFi) بهتر عمل کند.

در Live X در ۱ سپتامبر فضا (تویتر فضاهای سابق)، عنوان CZ AMA، CZ در مورد آینده DeFi پیش بینی کرد. او تاکید می‌کند: «من فکر می‌کنم هرچه صنعت غیرمتمرکزتر باشد، بهتر است»، و اضافه می‌کند که ممکن است مدت زیادی طول نکشد که این صنعت در جایگاه اول قرار بگیرد.

“DeFi آینده است و حجم آن بین ۵٪ تا ۱۰٪ از حجم CeFi است که به هیچ وجه کم نیست. […] بازار گاوی بعدی به احتمال زیاد DeFi را بزرگتر از CeFi خواهد کرد. “

در ۹ ژوئن، کوین تلگراف گزارش داد که میانگین حجم معاملات سه صرافی غیرمتمرکز (DEX) به دنبال شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه صرافی های متمرکز کوین بیس و بایننس به ۴۸ کاهش یافته است. این صرافی طی چند ساعت افزایش ۴۴۴ درصدی را گزارش کرد. . در زمان انتشار، DEX دارای حجم معاملات ۲۴ ساعته ۷۲۲,۷۷۶,۲۲۶ دلار است.

CZ همچنین نظرات خود را در مورد رد شکایت اخیر علیه پروتکل غیرمتمرکز Uniswap به اشتراک گذاشت. او گفت: “من موافقم که پرونده Uniswap بسیار مثبت، بسیار معقول، منطقی و واضح است. بسیار خوب است.”

در ۳۰ آگوست، یک دادگاه فدرال ایالات متحده شکایت دسته جمعی علیه Uniswap، مدیر عامل، بنیاد و حامیان سرمایه گذاری خطرپذیر را که توسط شاکیانی که ادعا می کنند از توکن های تقلبی در یک صرافی غیرمتمرکز ارز دیجیتال متحمل ضرر شده اند، رد کرد.

مرتبط: افزایش هک های DeFi Protocol Exploit Balancer به قیمت ۹۰۰۰۰۰ دلار: تعریف مجدد مالی

قاضی پس از اینکه هیچ یک از طرفین نتوانستند کلاهبردار را شناسایی کنند، پرونده را رد کرد. شاکیان به جای شکایت از کلاهبرداران به دلیل درخواست غیرقانونی، از متهمان به دلیل گفته هایشان در شبکه های اجتماعی شکایت کردند.

در طول Space، شخصی حکم یک قاضی را به یاد آورد که توسعه دهندگان مسئول سوء استفاده از پلتفرم نیستند، اما او معتقد است که این خبر خوبی برای سازندگان DeFi در صنعت است و CZ بلافاصله دوباره این حکم را تحسین کرد.

CZ گفت: توسعه دهندگانی که کد، کد می نویسند آزادی بیان است و توسعه آن واقعا عالی است.

او همچنین در مورد نحوه استفاده از ارزهای رمزنگاری شده در هر کشور، از جمله کشورهایی که بیشتر از سایرین به آنها نیاز دارند، صحبت کرد.

“هر کشوری به ارزهای رمزنگاری شده نیاز دارد، اما برخی از آنها بیشتر از سایرین به آنها نیاز دارند. بنابراین اگر می‌خواهیم پیشتازی خود را در زمینه نوآوری مالی حفظ کنیم، باید آن را بپذیریم.”

مجله: نحوه محافظت از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین بحث می کنندنویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا