اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل بایننس، ویژگی‌های اجرایی Coinbase برای دوره آموزشی Crypto Crash Master Class

یک متخصص صنعت و یک اقتصاددان شکاک در سری جدیدی از پلتفرم یادگیری آنلاین Masterclass به دنیای ارزهای دیجیتال، بلاک چین و وب 3 می پردازند.

برای مبتدیان، دنیای ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین می تواند دلهره آور، گیج کننده و درک آن دشوار باشد. گذشته، حال و آینده یک فناوری رو به رشد را کاوش کنید.

Masterclass یک پلت فرم آموزشی مبتنی بر وب است که “کلاس” را توسط متخصصان در حوزه نفوذ مربوطه ارائه می دهد. می توانید با گوردون رمزی آشپزی کنید، هنر بازیگری را با ناتالی پورتمن کشف کنید، یا با سرنا ویلیامز در راکت تنیس مسلط شوید.

مجموعه‌های تازه راه‌اندازی ما در زمینه ارزهای دیجیتال، بلاک چین و فناوری Web3 در همین راستا دنبال می‌شوند. مدیر عامل بایننس Changpeng “CZ” Zhao، شریک عمومی A16z، کریس دیکسون، رئیس Coinbase، امیلی چوی، و اقتصاددان برنده جایزه نوبل، پل کروگمن نحوه تجارت و استفاده از اینترنت را توضیح می دهند. ما در داخل و خارج از این موضوع کار خواهیم کرد که به تدریج جهان را تغییر می دهد. .

به کوین تلگراف دسترسی انحصاری به این مجموعه ارائه شد که با یک نمای کلان از معرفی ارزهای رمزپایه و آغاز فناوری بلاک چین شروع می شود. حکایت ها را ارائه می دهد و به مرتبط ترین سؤالات تازه واردان به فضا پاسخ می دهد.

ژائو با تاکید بر اینکه چگونه اینترنت بشریت را قادر به انتقال اطلاعات کرد و اینکه بلاک چین با افزایش انتقال ارزش ساخته شده است، تکامل فناوری را در بر می گیرد. از سوی دیگر، چوی بینش بهتری ارائه کرد و قدرت تمرکززدایی را برای بازگرداندن کنترل به فرد برجسته کرد.

تا زمانی که نوعی اتصال اینترنتی وجود داشته باشد، Crypto به طور پیش‌فرض شامل است.

دیکسون همچنین یک سخنران برجسته در سراسر مجموعه است و تخصص خود را به عنوان یک کارآفرین فناوری، ارز دیجیتال برجسته و مبشر Web3 ارائه می دهد. ایده معرفی او در این مجموعه، موضوع اصلی تأثیر Web3 بر اینترنت همیشه در حال تکامل را تعیین کرد. کنترل آنها و اینکه چه کسی پول در می آورد. “

تاریخچه رمزنگاری – ریشه در بیت کوین دارد

ژائو نقش اصلی را در کلاس کارشناسی ارشد که تاریخ ارزهای دیجیتال را پوشش می دهد، ایفا می کند. ژا که ریشه در رمزنگاری و نیاز به حل مشکل ژنرال بیزانسی دارد، قبل از اینکه به رمز و راز ساتوشی ناکاموتو، خالق مستعار بیت کوین (BTC) بپردازد، این مفاهیم را ابهام می کند.

به دلیل بحران مالی سال 2008، مدیرعامل به انتشار برگه سفید بیت کوین به عنوان یک لحظه مهم برای ارز دیجیتال و چشم انداز وب 3 که امروزه می شناسیم و استفاده می کنیم، اشاره می کند. پیتزای معروف بیت کوین نیز به دلیل اهمیت آن به عنوان اولین تراکنش تجاری با استفاده از بیت کوین برجسته شده است.

توسعه اتریوم یکی دیگر از تمرکزها به عنوان راهی برای ورود کارآفرینان به اکوسیستم ارزهای دیجیتال به لطف عملکرد قرارداد هوشمند و توانایی صدور توکن های ERC-20 است.

مفهوم و جذابیت “آزادی” توسط ژائو و دیکسون مورد توجه قرار گرفته است، اولی خاطرنشان می کند که این جنبه هم برای آزادیخواهان و هم برای “آنارشیست های تندرو” مطلوب است. دیکسون کلاس را با نقل قول از نویسنده ویلیام گیبسون به پایان می رساند.

“آینده در حال حاضر اینجاست، اما به طور مساوی توزیع نشده است.”

اعتقاد او این است که کریپتو هنوز یک جنبش مردمی اینترنت و فناوری است. اما شرکت‌های فناوری و موسسات مالی آن را دوست ندارند، بنابراین نقل قول بالا همراه با پرداخت است.

Web3: خواندن، نوشتن و مالکیت

وب 3 در حال تبدیل شدن به یک مفهوم فراگیر است، اما تاثیر ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین ممکن است از بین برود. Masterclass در کنار هم قرار دادن قطعات به خوبی کار می کند زیرا Choi تفاوت های اصلی بین Web1، Web2 و Web3 را برجسته می کند.

Web1 نشان دهنده اینترنت اولیه بود، جایی که وب سایت ها صفحات فرود فقط خواندنی بودند که توسط پروتکل های باز اداره می شدند، جایی که کاربران به سادگی اطلاعات را مصرف می کردند. ظهور Web2 در اوایل دهه 2000 قابلیت خواندن/نوشتن را معرفی کرد. چوی این را به عنوان یک تغییر پارادایم توصیف کرد.

کاربر محصول بود و شرکت مرکزی قوانین را دیکته می کرد و داده ها و محتوایی را که کاربر ایجاد می کرد کنترل می کرد.

دیکسون در این نقطه گیر کرده است و تاکید می کند که ظهور گوگل، فیس بوک، آمازون و اپل قدرت فناوری را برای انجام کارهایی که تلویزیون، مجلات و سایر رسانه ها نمی توانند انجام دهند، آزاد کرده است. نتیجه تثبیت قدرت و کنترل اقتصادی در میان تعداد انگشت شماری از شرکت های بزرگ بود.

منظور از این برای سازندگان، توسعه‌دهندگان و کارآفرینان این بود که آنها به این شرکت‌ها برای جذب مخاطب و فروش آن برای فروش تکیه می‌کردند، نه اینکه بر اساس سیستم‌های باز بسازند. همین.

اینجاست که Web3 وارد می شود و نه تنها اطلاعات، بلکه افشا و مالکیت را نیز دموکراتیک می کند. ذاتاً متعلق به جامعه است و اداره می شود و Token Applications در حال تکثیر برنامه ها و مفاهیم جدید Web3 است.

چوی به اختصار بیان می‌کند که ارزهای دیجیتال زیرساختی را تشکیل می‌دهند که Web3 را تقویت می‌کند. او استدلال می‌کند که Web3 درباره قوی‌تر شدن برنامه‌های جلویی در دنیای رمزگذاری‌شده است.

اگر به Metaverse به عنوان یک تجربه Web3 نگاه کنید، رمزنگاری لوله‌کشی مرکزی توکن‌ها و کیف پول‌ها است.

شاید مهمتر از همه، دیکسون سه سوال ساده در مورد اینکه چرا Web3 اهمیت دارد را در نظر می گیرد. چه کسی پول در می آورد؟ چه کسی محتوا را کنترل می کند؟چه کسی شبکه را کنترل می کند ارزش Web3 انتقال مالکیت واقعی از تعداد معدودی به تعداد زیادی است.

“آیا این یک شرکت است یا یک جامعه از مردم؟ اینترنت به وضوح مهمترین نوآوری تکنولوژیکی است که امروزه به توسعه خود ادامه می دهد. بر فرهنگ، سیاست، اقتصاد و زندگی روزمره ما تاثیر می گذارد.”

یکی دیگر از قسمت‌های مربوط به توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) باعث می‌شود که دیکسون در ابتدا به سمت محبوبیت کلکسیون‌های دیجیتال و دارایی‌های توکن‌شده غوطه‌ور شود. کلکسیون های دیجیتال متمرکز بر ورزش، تغییر هنر دیجیتال در شیوه مالکیت، اشتراک گذاری و کسب درآمد هنرمندان از آثارشان، و نوازندگانی که از NFT برای تعامل با طرفداران استفاده می کنند، همگی از نکات برجسته این مجموعه هستند. این یک مورد استفاده است که باید.

برای اولین بار در یک استاد کلاس، اقتصاددان پل کروگمن میزبان یک بحث فکری با ژائو خواهد بود، که تعدادی از سوالات مرتبط را مطرح می کند که مشکلات درک شده در رمزنگاری را از طریق یک لنز جریان اصلی بررسی می کند.

نقش کروگمن به عنوان یک اقتصاددان شکاک محتاط اما قاطعانه است و مشکلاتی را که ارزهای دیجیتال حل می‌کنند، توضیح می‌دهد که چرا موسسات مالی و بانک‌ها باید بلاک چین را بپذیرند، و چگونه این سیستم‌ها می‌توانند سریع‌تر و ارزان‌تر باشند. سؤالات مختلفی وجود دارد، مانند اینکه چگونه می‌توان تراکنش‌ها را افزایش داد.

به طور کلی، این مجموعه فصل های مقدماتی و به سبک سخنرانی را ارائه می دهد که به اصول اساسی صنعت می پردازد. این نوآوری های بلاک چین و وب 3 را در قالبی به راحتی قابل درک و بدون درک مفاهیم اصلی فنی که بر توسعه ارزهای رمزپایه تأثیر گذاشته است، ارائه می دهد.

همچنین به سؤالات رایج شکاکان می پردازد و یک دیدگاه کلان متعادل از فضا ارائه می دهد که می تواند بینندگان را به اکتشافات فردی بیشتر از همه رمزها سوق دهد.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا لزوماً منعکس کننده یا نشان دهنده دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Gareth Jenkinson

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا