🚨 اخبار ارز دیجیتال

Changpeng Chao، مدیر عامل بایننس، شایعات فروش بیت کوین برای تقویت BNB را تکذیب کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

چندین نظریه مطرح شد، اما مدیر عامل بایننس ادعا کرد که هیچ فعالیت تجاری BTC یا BNB در پشت صحنه انجام نشده است.

Changpeng “CZ” Chao، مدیر عامل بایننس می گوید بایننس به طور مخفیانه بیت کوین (BTC) را می فروشد تا به طور مصنوعی قیمت توکن اصلی خود را تثبیت کند، بایننس کوین (BNB) با این اتهام مقابله کرد.

این شایعه توسط چندین مفسر بازار از جمله تحلیلگر دیلن به ما منتقل شد. لوکلر کوری، مدیرعامل سوان بیت کوین کلیپستن آنها بایننس را به دستکاری عمدی بازار برای افزایش مصنوعی ارزش BNB متهم کردند.

در یک توییت در ۱۳ ژوئن، CZ اعلام کرد که بایننس BTC یا BNB را نفروخت و صرافی ارز دیجیتال همچنان دارای توکن FTX (FTT) (توکن بومی صرافی ارز دیجیتال FTX) است که اکنون از بین رفته است. “کیف” از

او افزود: “این شگفت انگیز است که بتوانیم دقیقاً بر اساس نمودارهای قیمتی که میلیون ها معامله گر را شامل می شود، دقیقاً بفهمیم چه کسی فروخته است. FUD.”

پست CZ پاسخی مستقیم به پست ۱۴ ژوئن از پلتفرم تحلیل تکنیکال Skew بود که بایننس را به دستکاری بازار از طریق یک سری معاملات شامل BTC، BNB و Tether (USDT) متهم کرد.

«بایننس قطعاً در اینجا چیزی برای جلوگیری از خرابی BNB و همچنین BTC انجام می دهد.»

در همین تاپیک، دیلن لیکلر، تحلیلگر بیت کوین ادعا کرد او گفت: “BNB به وضوح یک بازار جعلی است.”

کوری کریستن، مدیر عامل سوان بیت کوین نیز در ۱۳ ژوئن توئیت کرد و مدعی شد که بایننس در حال انجام معاملات شستشو است و بایننس از BNB پشتیبانی می کند.:

تجارت شستشو یک تاکتیک دستکاری بازار است که در آن یک معامله گر دارایی را می فروشد و سپس بلافاصله آن را می خرد تا تقاضا را افزایش دهد یا بازار را فعال تر نشان دهد.

جو کنسولتی، تحلیلگر لایه بیت کوین توضیح داد اقدام قیمت BNB “غیر معمول” است و “سطح ۲۲۰ دلار” “به شدت دفاع می شود”. او پیشنهاد کرد که این می تواند سطح انحلال وام های تحت حمایت BNB باشد.

Consolti در پاسخ به پست CZ گفت ادعا کرد برای پایان دادن به «FUD»، بایننس باید بیانیه حسابرسی شده ای صادر کند که ثابت کند بدهی تحت حمایت BNB ندارد.

مربوط: مطالعه NBER: 70٪ معاملات FX غیرقابل تنظیم معاملات شستشو هستند

در ۵ ژوئن، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده معاملات شستشو را از طریق “شرکت تجاری بزرگ خصوصی “بازارساز”، Sigma Chain، متعلق به CZ انجام داد و همچنین Binance US را به نقض قوانین اوراق بهادار متهم کرد.

CZ و Binance.US هرگونه تخلف را رد می کنند، قصد داشتن – خواستن در مورد دفاع “جدی” از اتهامات علیه آنها در دادگاه منطقه فدرال در واشنگتن دی سی.

مجله: ایالات متحده، چین، بایننس و SBF در تلاش برای از بین بردن ادعای رشوه ۴۰ میلیون دلاری: آسیا اکسپرسنویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا