🚨 اخبار ارز دیجیتال

CZ مدیرعامل بایننس به داده‌هایی که نشان می‌دهد میلیاردها دلار خروج ارز را نشان می‌دهد، واکنش نشان می‌دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

چانگ پنگ ژائو ادعا می کند که یک پلتفرم تجزیه و تحلیل داده ها، میلیاردها دلار خروج از بایننس را در هفته گذشته گزارش کرده است، اما این ممکن است اشتباه تفسیر شود.

داده‌ها نشان می‌دهد که دارایی‌های کریپتو در هفته گذشته با سرعتی شتابان از صرافی‌های متمرکز خارج می‌شوند، اما Changpeng Chao، مدیرعامل بایننس ادعا می‌کند که ممکن است آن‌قدر که به نظر می‌رسد بد نباشد.

پلتفرم‌های اصلی تحلیلی مانند Nansen و DeFiLlama همگی افزایش خروج ارز از بایننس را طی هفت روز گذشته پس از انتشار اخبار مربوط به شکایت SEC علیه بایننس اندازه‌گیری کردند.

به گفته نانسن، طی هفت روز گذشته ۲.۳۶ میلیارد دلار از بایننس و ۱۲۳.۷ میلیون دلار از Binance.US خارج شده است.

DeFiLlama خروجی حتی بیشتر از ۳.۳۵ میلیارد دلار از بایننس را گزارش کرد، اما داده‌های Glassnode نشان می‌دهد که موجودی BTC صرافی طی هفت روز گذشته ۵.۷٪ یا حدود ۱ میلیارد دلار کاهش یافته است.

جریان دارایی CEX.منبع: دفیلاما

با این حال، CZ در یک پست توییتری در ۱۰ ژوئن گفت که برخی از داده‌های خروجی صرافی ممکن است منحرف شوند، زیرا برخی از تجزیه و تحلیل‌های شخص ثالث تغییرات در دارایی‌های تحت مدیریت را به‌عنوان «خروج» اندازه‌گیری می‌کنند، و این شامل کاهش قیمت‌های ارزهای دیجیتال نیز می‌شود.

در عوض، CZ گفت که جریان خروجی شرکت در ۲۴ ساعت گذشته در ۹ ژوئن حدود ۳۹۲ میلیون دلار بوده است که در مقایسه با ۷ میلیارد دلار خروج روزانه ثبت شده در نوامبر سال گذشته قبل و بعد از فروپاشی FTX کم رنگ است.

CZ در ادامه توضیح داد که کاملاً طبیعی است که جریان‌های ورودی و خروجی بزرگ در طول دوره‌های نوسان رخ دهد.

“بعضی‌ها فقط جریان‌های خروجی را اندازه‌گیری می‌کنند، نه ورودی‌ها. در روزهای نوسان قیمت بالا مانند امروز، بسیاری از معامله‌گران آربیتراژ مقادیر زیادی پول را بین صرافی‌ها جابه‌جا می‌کنند، معمولاً به صورت تصاعدی بیشتر از یک روز عادی. پول زیادی را به سراسر جهان منتقل می‌کند.”

مربوط: بایننس می‌گوید که در جریان دادخواست SEC با سایر صرافی‌ها «متفاوت» است

به گفته CoinGecko، ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ۶ ژوئن، زمانی که SEC حملات خود را به Coinbase و Binance آغاز کرد، ۷ درصد یا بیش از ۸۰ میلیارد دلار کاهش یافته است.

در ۹ ژوئن، کوین تلگراف گزارش داد که حجم معاملات مالی غیرمتمرکز (DeFi) پس از دو پرونده قضایی که صرافی های متمرکز را هدف قرار داده بودند، بیش از ۴۰۰ درصد افزایش یافت.

مجله: Binance و Coinbase به دادگاه می روند، SEC Labels 67 Crypto Securities: Hodler’s Digest، ۴-۱۰ ژوئننویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا