اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل بایننس از قصد خرید FTX برای کمک به پوشش بحران نقدینگی خبر داد.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX، این خبر را “یک توسعه کاربر محور که به نفع کل صنعت است” خواند.

پس از اینکه Changpeng Zhao مدیر عامل بایننس اعلام کرد که این شرکت موقعیت خود را در FTX Tokens منحل می کند، مدیر عامل FTX Sam Bankman-Fried یک شبکه اجتماعی اعلام کرد به نظر می رسد شما از رسانه استفاده کرده اید.

با توجه به موضوع توییتر بانکمن-فرید در ۸ نوامبر، FTX دارند دستیابی به توافق در مورد یک تراکنش استراتژیک با بایننس به دنبال تلاشی برای پاک کردن برداشت های معوق است. SBF گفت که از بایننس خواسته است تا با هدف “پاکسازی بحران نقدینگی” و ارائه پوشش یک به یک دارایی های خود مداخله کند.

SBF گفت: “ما می دانیم که شایعات متناقضی در رسانه ها بین دو صرافی ما وجود دارد، اما بایننس متعهد به یک اقتصاد جهانی غیرمتمرکزتر است در حالی که برای بهبود روابط صنعتی با تنظیم کننده ها تلاش می کند. ما بارها نشان داده ایم که این کار را انجام می دهیم.” ما تمام تلاش خود را می کنیم.»

ژائو بیانیه خود را در توییتر منتشر کرد. بگو در ۸ نوامبر، FTX برای پاسخ به “بحران نقدینگی بزرگ” از بایننس درخواست کمک کرد. به گفته مدیر عامل بایننس، معامله ای که SBF به آن اشاره کرد، یک توافق غیر الزام آور برای صرافی های بزرگ برای خرید FTX بود.

این داستان در حال انجام است و به روز خواهد شد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا