🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس به پشتیبانی سپرده و برداشت برای توکن های پل چند زنجیره ای معلق پایان می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این تصمیم بر کاربرانی که از توکن های پل در شبکه هایی مانند BNB Smart Chain، Fantom، Ethereum و blockchain Avalanche استفاده می کنند، تأثیر می گذارد.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس اعلام کرده است که از ۷ ژوئیه ۲۰۲۳ پشتیبانی از خدمات واریز و برداشت برای توکن های پل چند زنجیره ای مختلف را متوقف می کند.

بایننس در وبلاگ خود گفت که توکن های تحت تأثیر این تصمیم عبارتند از Polkastarter (POLS) از طریق زنجیره هوشمند BNB، Alchemy Pay (ACH) از طریق زنجیره هوشمند BNB، Beefy.Finance (BIFI) از طریق Fantom Network و SuperVerse از طریق BNB. (SUPER) رسماً اعلام شده است. Smart Chain، Travala (AVA) از طریق شبکه Ethereum، Spall Token (SPELL) از طریق Avalanche C-Chain، Alpaca Finance (ALPACA) از طریق شبکه Fantom، Harvest Finance (FARM) از طریق زنجیره هوشمند BNB.

این خبر پس از آن منتشر شد که سپرده گذاری توکن های پل چند زنجیره ای مختلف در ۲۵ می ۲۰۲۳، به دنبال توقف معاملات چند روزه که باعث عدم اطمینان در مورد پروتکل چند زنجیره ای شد، به حالت تعلیق درآمد.

این تصمیم برای پایان دادن به پشتیبانی، بر کاربران توکن‌های پل در شبکه‌هایی مانند BNB Smart Chain، Fantom، Ethereum و blockchain Avalanche تأثیر می‌گذارد.

بایننس در یک اطلاعیه وبلاگ، ناراحتی ایجاد شده را تایید کرد و تاکید کرد که پایان پشتیبانی نتیجه مستقیم چالش‌های جاری پیش روی پروتکل‌های چند زنجیره‌ای است.

سپرده ها و برداشت ها در Binance به حالت تعلیق درآمده است، اما همچنان می توانید به کیف پول هایی که این دارایی ها را در شبکه های دیگر نگهداری می کنند دسترسی داشته باشید. در میان آشفتگی اطراف زنجیره‌های چندگانه، برخی از پل‌ها غیرقابل دسترسی هستند، در حالی که بنابر گزارش‌ها، ژائو جون، یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل پروتکل مفقود شده است. همچنین گمانه‌زنی‌هایی درباره تحقیقات احتمالی پلیس وجود دارد.

با توجه به Coinmarketcap، قیمت بازار MULTI در حال حاضر ۳.۲۲ دلار است که نشان دهنده کاهش ۳.۹۵ درصدی است. بر اساس برآوردها، برای رسیدن Multichain به ۱۰۰ دلار، ۲۴ برابر افزایش ارزش لازم است. با فرض نرخ رشد سالانه ۲۵ درصد، حدود ۸.۵ سال طول می کشد تا چند زنجیره به سطح ۱۰۰ دلار برسد.

مربوط: طبق گزارش‌ها، دفاتر Binance استرالیا توسط رگولاتورهای محلی مورد حمله قرار گرفتند

Cointelegraph برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این توسعه با Binance تماس گرفته است، اما هنوز تا زمان انتشار پاسخی دریافت نکرده است.

مجله: هشدار بایننس درباره Maverick FOMOنویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا