اخبار ارز دیجیتال

بایننس اعلان توقف را به سازمان کلاهبردار نیجریه ارسال می کند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این امر پس از آن صورت گرفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیجریه (SEC) بخشنامه ای مبنی بر غیرقانونی بودن Binance Nigeria Limited در نیجریه منتشر کرد.

مدیر عامل Binance Changpeng Zhao (CZ) اعلام کرده است که Binance رسماً یک اخطار توقف و توقف برای گروه کلاهبردار معروف به Binance Nigeria Limited صادر کرده است.

روز یکشنبه، 18 ژوئن، مدیرعامل در توییتر گفت: اعلامیه. با این حال، شایان ذکر است که در 9 ژوئن، کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیجریه (SEC) بخشنامه ای مبنی بر غیرقانونی بودن Binance Nigeria Limited در نیجریه صادر کرد.

طبق گزارش ها، سخنگوی بایننس پاسخ داد که سازمان های ذکر شده در بخشنامه به بایننس وابسته نیستند. دو رهبر قصد خود را برای شفاف سازی از SEC نیجریه ابراز کردند و تعهد خود را برای همکاری با SEC در مرحله بعدی تکرار کردند.

در آن دوره، بخشنامه SEC نیجریه چشم انداز Binance را تحت الشعاع قرار داد. همانطور که در بخشنامه ذکر شد، بایننس رابطه ای با Binance Nigeria Limited حفظ نکرد، اما این شرکت همچنین با شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (US SEC) مواجه بود. کمیسیون ایالات متحده 13 کیفرخواست علیه شرکت Binance و مدیر عامل آن Changpeng Chao تنظیم کرده بود.

این اتهامات شامل فعالیت در یک صرافی ثبت نشده، کارگزاری-فروشنده، اتاق پایاپای و ارائه نادرست کنترل های تجاری است. SEC ایالات متحده اعلام کرد که بایننس و ژائو علیرغم کسب درآمد 11.6 میلیارد دلاری از مشتریان ایالات متحده، موفق به ثبت نام به عنوان صرافی، دلال معامله گر و اتاق پایاپای نشدند. Binance Holdings Limited همچنین متهم شده است که به سرمایه گذاران آمریکایی با ارزش بالا اجازه دسترسی به Binance.com را داده است.

در یک تحول اخیر، قاضی ایالات متحده، امی برمن جکسون، در 17 ژوئن توافق نامه ای را که بین Binance.US، Binance و کمیسیون بورس و اوراق بهادار انجام شده بود، تأیید کرد. این توافق نامه یک دستور موقت قبلی (TRO) را که برای مسدود کردن تمام دارایی های Binance.US بود حذف می کند.

مربوط: مدیر عامل Binance CZ فکر می کند که درخواست وثیقه اضطراری SEC غیر قابل توجیه است

بایننس که در نزدیک به 100 کشور موجود است، دفتر مرکزی Binance Holdings Limited را در جورج تاون، جزایر کیمن در سال 2017 به ثبت رساند. در سال 2019، شرکت سرمایه گذاری بایننس نیز در ماهه، سیشل به ثبت رسید.

مجله: مقررات ارزهای دیجیتال – آیا رئیس SEC، گری جنسلر، تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا