🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس ثبت نام در بریتانیا را به دنبال نظارت نظارتی لغو کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مدیر منطقه گفت که لغو ثبت نام از FCA هیچ تأثیری بر عملیات Binance نداشته است زیرا هرگز در بریتانیا تجارت نکرده است.

صرافی مشکل دار ارزهای دیجیتال بایننس به خروج از بازارهای اصلی در بحبوحه مخالفت مداوم تنظیم کنندگان جهانی ادامه می دهد.

Binance Markets Limited (BML)، شرکت تابعه Binance مستقر در بریتانیا، به طور رسمی ثبت نام خود را در اداره رفتار مالی (FCA) لغو کرد.

رگولاتور در وب سایت خود اعلام کرد که هیچ نهاد Binance توسط FCA مجاز به ارائه خدمات در بریتانیا پس از لغو ثبت نخواهد بود.

طبق گفته FCA، آژانس درخواست Binance برای لغو مجوز BML را در ۳۰ می ۲۰۲۳ تکمیل کرد.

رگولاتور در به روز رسانی در ۷ ژوئن خاطرنشان کرد: “پس از تکمیل لغو مجوز، این شرکت دیگر از FCA مجوز ندارد.”

یکی از مدیران منطقه ای بایننس گفت که طبق گزارش ها، لغو ثبت BML بر عملیات تأثیری نداشته است زیرا بایننس هرگز در کشور فعالیت نکرده است.

ایریل لالو، مدیر زیرمنطقه رشد بایننس در بریتانیا و اروپا، ادعا کرده است که BML هرگز “کسب و کار نظارتی از هر نوع” را در بریتانیا انجام نداده است. او اضافه کرد:

“BML با موفقیت توسط Binance Group با هدف راه اندازی یک تجارت تحت نظارت در بریتانیا در سال ۲۰۲۰ خریداری شد. با این حال، این تلاش ناموفق بود و از زمان خرید غیر فعال بوده است.”

لالو همچنین در روز یکشنبه در توییتر اشاره کرد که بایننس همچنان صاحب پنج نهاد تحت نظارت در اروپا از جمله فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، لهستان و سوئد است. او گفت: “ما تمرکز خود را بر روی آماده سازی تغییر می دهیم زیرا MiCA در سال ۲۰۲۴/۵ به اجرا در خواهد آمد. این به معنای یکپارچگی برای دریافت گذرنامه در سراسر اروپا است.” دریافت کردم.

مربوط: Binance تحت بررسی در فرانسه از فوریه ۲۰۲۲: گزارش

این مدیر اجرایی همچنین به دلایل عقب نشینی مقررات بایننس در کشورهایی مانند قبرس، هلند و نیجریه اشاره کرد.

بایننس قبلاً در بریتانیا با مشکلات نظارتی روبرو بوده است. در سال ۲۰۲۱، FCA به Binance دستور داد تا تمام فعالیت های نظارتی در کشور را متوقف کند.

این خبر پس از آن منتشر شد که پاتریک هیلمن، مدیر ارشد استراتژی بایننس، تصمیم این شرکت را برای تنظیم مقررات در بریتانیا نیز در میان مشکلات شرکت در ایالات متحده اعلام کرد. همانطور که قبلا گزارش شده بود، بایننس با دو شکایت مدنی از سوی تنظیم کننده های ایالات متحده، از جمله کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملات آتی کالا، مواجه است.

مجله: بیت کوین با وعده “صفر خالص” در مسیر برخورد استنویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا