🚨 اخبار ارز دیجیتال

خریدار بایننس روسیه درباره مالک سکوت می کند اما دخالت CZ را رد می کند

به گفته این شرکت، ComEx، خریدار بایننس در روسیه، شش ماه است که این پلتفرم را توسعه داده و کارمندان سابق بایننس را نیز استخدام کرده است.

در میان شک و تردیدهای فزاینده در مورد ComEx، خریدار مرموز Binance در روسیه، این شرکت تازه تاسیس همچنان دخالت در مالکیت Binance را انکار می کند.

در ۲۹ سپتامبر، CommEx نامه ای سرگشاده به جامعه صادر کرد و بار دیگر تاکید کرد که این شرکت متعلق به بایننس نیست و بایننس اعلام کرد که با فروش شرکت به CommEx از روسیه خارج خواهد شد.

ComEx در وب‌سایت خود نوشت: «در حالی که UBO را فاش نمی‌کنیم، می‌خواهیم توضیح دهیم که متعلق به Binance نیستیم. یکی از سخنگویان CommEx از اظهار نظر در مورد اینکه چرا اطلاعات مربوط به مالکیت خود را به اشتراک نمی گذارد، به Cointelegraph خودداری کرد.

ComEx در این اطلاعیه گفت: «ما یک تیم استارت‌آپی پر جنب و جوش و کارآمد هستیم که از ده‌ها فرد پرشور با پیشینه‌های مختلف تشکیل شده است.

CommEx در بیانیه ای اعلام کرد که به مدت شش ماه در حال توسعه این پلتفرم بوده است و در این مدت کارمندان سابق Binance را نیز استخدام کرده است. CommEx افزود: «این به ما امکان داد از محصول و تجربه عملیاتی بایننس بیاموزیم و ارتباط غیرمستقیم با بایننس برقرار کنیم.

این اعلامیه تایید کرد که اعضای سابق تیم از بازوی بایننس از کشورهای مشترک المنافع (CIS) بخشی از ComEx هستند، حتی اگر بایننس هیچ سهام مالکیتی در بورس ندارد.

Changpeng Chao، مدیر عامل بایننس در تاریخ ۲۸ سپتامبر در X (توئیتر سابق) گفت که کارمندان سابق Binance CIS ممکن است به شرکت جدید ملحق شوند یا قبلاً به آن ملحق شده اند. ما فکر می کنیم این چیز خوبی است.”

علاوه بر استخدام کارمندان سابق بایننس، CommEx طراحی، API و حتی شرایط استفاده را از بایننس تطبیق داده است. CZ نوشت: “ما این را برای اطمینان از تجربه کاربری روان درخواست کردیم.”

مدیر عامل Binance همچنین تاکید کرد که CommEx به کاربران مستقر در ایالات متحده و اروپا خدمات ارائه نمی دهد. CZ اشاره کرد که ساکنان اروپا و ایالات متحده در صورت تلاش برای ارزیابی CommEx با بلوک IP و شناخت مشتری خود مواجه خواهند شد. CZ گفت: این شرایطی است که ما در قرارداد خواسته ایم.

بر اساس داده‌های یک نماینده CommEx در گروه رسمی تلگرام این شرکت، کاربران CommEx می‌توانند تا ۲ بیت کوین (BTC) یا حدود ۵۴۰۰۰ دلار در زمان نگارش مقاله بدون تکمیل چک KYC معامله کنند.

مربوط: جانشین Binance در روسیه: هر آنچه که تاکنون درباره CommEx باید بدانید

عدم تمایل CommEx به افشای اطلاعات مربوط به مالکیت آن، همراه با حضور کارکنان سابق بایننس و طراحی‌های وب‌سایت و APIهای مشابه، نشان می‌دهد که بایننس به عنوان مالک شرکت مبدل شده است. شایعات در حال افزایش است.

آدام کوکران، شریک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Cinneamhain Ventures، معتقد است CommEx “فقط یک شرکت پوسته ای است که توسط Binance اداره می شود.”

با این حال، برخی از ناظران ارزهای دیجیتال بر این باورند که چنین اقدامی تصمیم بایننس برای ترک روسیه را تضعیف خواهد کرد. واضح است که مقامات ایالات متحده به زودی قادر خواهند بود تعیین کنند که آیا مالکان جدید فقط یک نی نی برای بایننس هستند یا خیر. این وضعیت را حتی بدتر از ادامه فعالیت بایننس خواهد کرد. دیوید لسپرانس، بنیانگذار Lesperance and Associates، به Cointelegraph گفت.

مجله: Web3 Gamer: Minecraft بیت کوین P2E، آیفون ۱۵، بازی های رمزنگاری، Formula E را ممنوع می کند


نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا