اخبار ارز دیجیتال

بایننس چندین حساب را در میان پرونده Bitzrat مسدود می کند: “وجوه امن هستند”

بایننس می‌گوید ۹۰ درصد از حساب‌های ارزهای دیجیتال را که به دلیل تحقیقات بیتزلاتو به حالت تعلیق درآمده بودند، رفع انسداد کرده است.

به گفته چندین کاربر، صرافی ارز دیجیتال Binance در ارتباط با تحقیقات Bitzrat، چندین حساب در پلتفرم خود را در سکوت بسته است.

در ۱۸ ژانویه، گروهی از مشتریان روسی زبان Binance شکایت کردند که حساب های آنها مسدود شده است و آنها قادر به برداشت وجه از صرافی نیستند. کاربران آسیب دیده یک چت گروهی تلگرام برای گزارش این مشکل ایجاد کردند و گفتند حساب های آنها بدون هشدار مسدود شده است.

اعضای این گروه که اکنون بیش از ۱۰۰۰ عضو دارد، به سرعت شباهتی بین بلوک و اقدامات اجرایی وزارت دادگستری ایالات متحده علیه شرکت ارزهای دیجیتال Bitzlato ترسیم کردند. شبکه جرایم مالی ایالات متحده همچنین بایننس را به عنوان یکی از همتایان برتر بیت کوین (BTC) بیتزلاتو معرفی می کند.

بسیاری از اعضای چت آشکارا به استفاده از Bitzlato، از جمله ارسال و دریافت تراکنش بین حساب های Bitzlato و Binance اعتراف می کنند. برخی از کاربران آسیب دیده خشم و سردرگمی خود را در مورد اقدام انجام شده علیه بیتزلاتو ابراز کردند.

یکی از اعضای چت می‌گوید: «هنوز هیچ جا ممنوع نشده‌ام، اما برخی از آنها را در BTC-e، Wex و اکنون Bitzlato از دست داده‌ام، اما من این ممنوعیت‌ها را غیرقانونی می‌دانم.

کاربر دیگری پرسید: “خرابکاری مربوط به بیتزرات مزخرف است. چرا این پول کثیف است در حالی که فقط اتهامات وجود دارد و هیچ گناهی ثابت نشده است؟”

یکی از سخنگویان Binance به Cointelegraph گفت که قطعی اخیر در واقع مربوط به Bitzrat است. یک نماینده گفت: “هفته گذشته، تیم انطباق و بررسی ما حساب های برخی از کاربران از چندین کشور از جمله اروپای شرقی و کشورهای مستقل مشترک المنافع را در ارتباط با پرونده Bitzlato به حالت تعلیق درآورد.”

یکی از سخنگویان بایننس تاکید کرد که اکثر قطعی ها موقتی بوده اند و بیان کرد:

“در حال حاضر، بیش از ۹۰٪ از حساب ها باز شده است و کاربران از این موضوع مطلع شده اند. همه وجوه امن است. اطلاعات تماس آژانس ارائه شده است.”

صرافی ارزهای دیجیتال همچنین به کاربران توصیه کرد که به مقاله Binance در مورد دلایل متعددی که چرا یک حساب Binance ممکن است مسدود شود و در چنین شرایطی چه کاری انجام دهند مراجعه کنند.

مربوط: شرکای بانکی بایننس سوئیفت قصد دارند نقل و انتقالات دلاری زیر ۱۰۰۰۰۰ دلار را ممنوع کنند

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، Bitzlato یک سرویس ارز دیجیتال کمتر شناخته شده بود که به کاربران اجازه داد ارزهای دیجیتال را از طریق صرافی ها و خدمات همتا به همتا معامله کنند. این پلت فرم به داشتن عملیات قابل توجه در روسیه معروف است و گفته می شود که از آسمان خراش برج فدراسیون مسکو کار می کند.

دولت ایالات متحده ادعا می کند که Bitzlato کسب و کار خود را بدون رویه های صحیح «مشتریان خود را بشناسید» اداره می کند، و آن را «بهشتی برای درآمدهای مجرمانه و وجوهی برای استفاده در فعالیت های مجرمانه تبدیل کرده است».

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا