اخبار ارز دیجیتال

Binance Australia GM: رگولاتورها در بخش ارزهای دیجیتال «واقعاً مطمئن هستند».

بن رودز امیدوار است که مشکلات صنعت بانکداری Binance استرالیا در آینده از طریق مقررات تهاجمی کاهش یابد.

بن رودز، مدیر کل بایننس استرالیا گفت که او «واقعاً مطمئن است» که تنظیم‌کننده‌های استرالیا در نهایت در مورد قوانین حاکم بر دارایی‌های دیجیتال در این کشور، انتخاب درستی را انجام خواهند داد.

افراد بسیار باهوشی در دولت وجود دارند که سخت کار می کنند. [crypto] رز در ۳۱ آگوست در کنفرانس Intersect Fintech در ملبورن، استرالیا با Cointelegraph صحبت می کرد:

اظهارات رز در مقابل پس‌زمینه خصومت‌های اخیر با ارزهای دیجیتال، از جمله حمله نظارتی گزارش شده در ماه جولای و چندین بلوک بانکی در بخش مالی سنتی است. برخی از این موارد بر صرافی او، Binance استرالیا تأثیر گذاشته است.

در ۱۸ مه، پس از اینکه شرکت پرداخت کاسکال، صرافی را «خارج» کرد، بایننس استرالیا به طور ناگهانی از سیستم بانکی استرالیا قطع شد و دلیل آن نیز «خطر بالای» کلاهبرداری و کلاهبرداری بود.

از آن زمان، صرافی مجبور شد به حمایت از تمام جفت‌های معاملاتی دلار استرالیا (AUD) پایان دهد و تمام سپرده‌ها و برداشت‌های دلاری استرالیا را در بورس متوقف کند.

مدت کوتاهی پس از این اقدام، بسیاری از مؤسسات بانکی بزرگ، از جمله Westpac و National Australia Bank (NAB)، مشتریان خود را از ارسال وجوه به «صرافی‌های پرخطر» از جمله Binance منع کردند.

رز مستقیماً در مورد احساسات خود در مورد صرافی صحبت کرد و گفت که بایننس “واقعاً” روی بازگرداندن روابط بانکی و بازگرداندن خدمات رمپ فیات به یک میلیون مشتری خود در استرالیا متمرکز است.

ما در حال گفتگوهای بسیار خوبی هستیم. تاکنون هیچ نتیجه ملموسی ندیده ایم، اما من به طور جدی روی ایجاد تغییرات لازم متمرکز هستم.

علی‌رغم چالش‌ها، رز مطمئن است که تنظیم‌کننده‌های استرالیایی در درازمدت تصمیمات درستی را در مورد مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال خواهند گرفت.

رز توضیح داد: “استرالیا تصمیمات بسیار مهمی برای اتخاذ دارد و ما منتظریم تا ببینیم نتیجه مشاوره وزارت خزانه داری در مورد چارچوب صدور مجوز چه خواهد بود. ما مطمئن هستیم که تفاوت بزرگی ایجاد خواهد کرد.”

وی افزود: من به تازگی یک میزگرد را با وزارت خزانه داری و ASIC به پایان رساندم و می توانم بگویم که رابطه بسیار خوبی بین صنعت و تنظیم کننده ها وجود دارد.

“من مطمئن هستم که می توانیم به آنجا برسیم. فقط امیدوارم که زودتر از این اتفاق بیفتد.”

مربوط: با نزدیک‌تر شدن بانک‌ها به ارزهای دیجیتال، صرافی استرالیا از پی پال کمک می‌گیرد

به طور مشابه، کریستین وسترلیند ویگستروم از ارائه‌دهنده پرداخت استرالیایی Monova به کوین تلگراف گفت که تعداد بحث‌ها بین صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال و سیاست‌گذاران در ماه‌های اخیر «نفس‌گیر» بوده است.

“بانک ها به طور قابل درک از مقیاس کلاهبرداری وحشت زده شده اند، اما هیچ کس اینطور نیست. [in crypto] ویگستروم گفت: ما فکر می کنیم این جای نگرانی نیست.

ویگستروم گفت که رگولاتورها و بانکداران باید به جای ادامه مسدود کردن وجوه به صرافی‌های رمزنگاری، گفتگوی ظریف‌تری با رهبران صنعت کریپتو داشته باشند.

او افزود: «تقلب‌ها قبل از ارزهای دیجیتال وجود داشته‌اند و پس از رمزارزها نیز وجود خواهند داشت. امیدوارم بتوانیم روی این موضوع با هم کار کنیم و یک بحث واقعاً مثبت داشته باشیم.

ترور پاور، دستیار وزیر خزانه داری استرالیا در ۲۶ ژوئن به کوین تلگراف گفت که انتظار می رود قوانین مربوط به رمزارزها برای شرکت های ارزهای دیجیتال در استرالیا در سال ۲۰۲۴ اجرایی شود.

ریسک سپرده: صرافی های ارز دیجیتال واقعا با پول شما چه می کنند؟نویسنده: Tom Mitchelhill

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا