🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس برای ارائه خدمات رمزنگاری به مشتریان سوئدی تایید شده است

تصمیم مقامات مالی سوئد پس از آن اتخاذ شد که رگولاتورهای فرانسه، بحرین، اسپانیا و دبی در سال ۲۰۲۲ مجوز مشابهی را به Binance دادند.

یکی از رگولاتورهای مالی سوئد، سازمان نظارت بر مالی سوئد، به صرافی ارزهای دیجیتال محلی Binance برای مدیریت و تجارت ارزهای دیجیتال مجوز داده است.

بر اساس اعلامیه ۱۱ ژانویه، Binance گفت که FSA سوئد به Binance Nordics AB در ۱۰ ژانویه پس از “ماهها تعامل سازنده” با تنظیم کننده های مالی، وضعیت ثبت شده را اعطا کرد.

“سوئد به طور کامل قوانین اتحادیه اروپا را پذیرفته است، به علاوه الزامات محلی وجود دارد، بنابراین ما مراقب بوده ایم که Binance Nordics AB سیاست های ریسک و AML را که مطابق با این استاندارد سختگیرانه است، اتخاذ کرده است. چالش بزرگ انتقال موفقیت آمیز و راه اندازی مشاغل محلی از جمله استخدام است. استعدادهای محلی، میزبانی رویدادهای بیشتر، و ارائه آموزش رمزنگاری بیشتر در سوئد.

تصمیم مقامات مالی سوئد به دنبال تأییدیه‌های مشابهی است که در سال ۲۰۲۲ توسط رگولاتورهای فرانسه، بحرین، اسپانیا و دبی به بایننس اعطا شد. مقامات برخی از کشورها، از جمله ایالات متحده، بریتانیا، کانادا و ژاپن، قبلاً عملیات مبادله را سرکوب کرده و به سرمایه گذاران احتمالی هشدار داده بودند. درباره خطرات پیرامون دارایی های دیجیتال.

مربوط: بایننس گزارش هایی مبنی بر اینکه استیبل کوین به طور کامل پشتیبانی نمی شود را رد می کند

در ۱۰ ژانویه، دادگاهی در ایالات متحده یک تراکنش اولیه را تأیید کرد که به Binance.US اجازه می‌دهد بیش از ۱ میلیارد دلار دارایی از Voyager Digital که در ماه جولای اعلام ورشکستگی کرد، خریداری کند. FTX قبل از اعلام ورشکستگی وویجر در ماه نوامبر قصد داشت دارایی‌های ویجر را تصاحب کند و اکنون می‌تواند دوباره این کار را انجام دهد.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا