🚨 اخبار ارز دیجیتال

فایل های Binance برای لغو ثبت در قبرس، می گوید تمرکز روی “بازار بزرگتر” است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

SEC قبرس صرافی را به عنوان «در حال بررسی درخواست لغو ثبت نام» در جزیره فهرست کرده است.

به نظر می رسد بایننس در حال آماده شدن برای خروج از قبرس است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس، Binance Cyprus Limited را در وب سایت خود به عنوان “برنامه لغو ثبت نام در انتظار” علامت گذاری کرده است.

قبل از این، صرافی ارزهای دیجیتال در ماه اکتبر ثبت نام کلاس ۳ را به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی رمزنگاری (CASP) در قبرس به دست آورد. در آن زمان، بایننس ثبت نام را به عنوان “یک نقطه عطف دیگر در تلاش های نظارتی بایننس در اروپا، پس از ثبت نام های مشابه برای نهادهای محلی بایننس در فرانسه، ایتالیا و اسپانیا” توصیف کرد.

کلاس ۳ بالاترین سطح ارائه خدمات در کشور جزیره ای است که به صرافی ها اجازه می دهد تا دارایی های رمزنگاری شده را ذخیره کنند، سهام را ارائه دهند، پورتفولیوها را مدیریت کنند و بسیاری از عملکردهای دیگر را علاوه بر ارائه یک پلت فرم معاملاتی انجام دهند. با این وجود، رویترز به نقل از منابع ناشناس در رگولاتور گزارش داد که بایننس هرگز در قبرس راه اندازی نشده است.

یکی از سخنگویان بایننس به کوین تلگراف گفت:

“ما سخت کار می کنیم تا کسب و کار خود را آماده کنیم تا در ۱۸ ماه آینده به طور کامل با MiCA مطابقت داشته باشد. ما تصمیم گرفته ایم که عقب نشینی کرده و تلاش های خود را بر روی نهادهای نظارتی کمتر در کشور متمرکز کنیم.” اتحادیه اروپا، به ویژه بازار ثبت بزرگ ”

تنظیم کننده قبرس ۹ CASP ثبت شده از جمله Binance را در وب سایت خود فهرست می کند. فهرست های دیگر نیز شامل موجودیت های eToro و Revolut هستند. با این حال، صرافی‌های دیگری مانند Crypto.com و Gemini گزارش‌ها در حال پذیرش ثبت نام در قبرس هستند.

مطالب مرتبط: وضعیت ارزهای دیجیتال در جنوب اروپا: مالت پیشتاز است

صنعت ارزهای دیجیتال در حال آماده شدن برای لایحه بازار دارایی رمزنگاری اتحادیه اروپا (EU) (MiCA) است که از سال آینده اجرایی خواهد شد. از آنجایی که قبرس یک کشور عضو اتحادیه اروپا است، مقررات MiCA به Binance اجازه می‌دهد تا ثبت‌نام‌های دیگر تنظیم‌کننده‌های اروپایی را در کشورهای مشمول قانون جدید «گذرنامه» ثبت کند.

ژائو چانگ‌پنگ، مدیر عامل بایننس، بایننس.

مجله: آیا می توان به صرافی های کریپتو پس از سقوط FTX اعتماد کرد؟نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا