🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس لیست های جدید BTC، ETH، BNB را اعلام کرد: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بایننس، صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال در جهان، اعلام کرد که جفت‌های معاملاتی جدید برای بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و بایننس کوین (BNB) به پلتفرم آن اضافه شده‌اند. کاربران اکنون می توانند این ارزهای دیجیتال اصلی را در برابر ارز ژاپن، ین ژاپن (JPY) خریداری و بفروشند.

طبق اعلام رسمی، بایننس معاملات جفت معاملاتی BNB/JPY، BTC/JPY و ETH/JPY را در ساعت ۰۸:۰۰ UTC در ۱۲ مارس آغاز خواهد کرد. صرافی اعلام کرد که این حرکت برای گسترش لیست گزینه های معاملاتی ارائه شده در بایننس اسپات و بهبود تجربه معاملاتی کاربر است.

بایننس برای جشن راه اندازی جفت معاملات نقدی JPY، یک تبلیغ معاملاتی با کارمزد صفر برای همه جفت‌های معاملاتی نقطه‌ای JPY از ساعت ۰۸:۰۰ UTC در ۱۲ مارس ۲۰۲۴ ارائه می‌کند، جایی که همه کاربران از Zero maker لذت خواهند برد. کارمزد گیرنده برای هر جفت معامله نقطه ای JPY. دوره تبلیغات دوره بین ۱۲ مارس تا ۱۱ آوریل ۲۰۲۴ را پوشش می دهد.

فهرست‌های جدید نشان‌دهنده تقاضای رو به رشد و پذیرش BTC، ETH و BNB است که از ارزشمندترین ارزهای دیجیتال جهان هستند.

بیت کوین، اولین و بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار، اخیراً به ۶۹۰۰۰ دلار رسیده است و در صرافی رمزارز Coinbase به بالاترین سطح خود یعنی ۶۹۲۱۰ دلار رسیده است. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با ۲.۰۹ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۶۶۷۶۷ دلار رسید.

ETH، دومین ارز دیجیتال بزرگ و پلتفرم پیشرو برای برنامه های کاربردی غیرمتمرکز، برای اولین بار از دسامبر ۲۰۲۱ به مرز ۴۰۰۰ دلار نزدیک شد و در ۶ مارس به ۳۹۰۳ دلار رسید. در زمان نگارش این مقاله، ETH 0.58٪ در ۲۴ سال گذشته کاهش یافته است. ساعت به ۳۷۸۴ دلار افزایش یافت.

BNB، دارایی رمزنگاری بومی بایننس و چهارمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، در جلسه معاملاتی امروز به بالاترین حد خود رسید و به ۴۴۱ دلار رسید. در زمان نگارش این مقاله، BNB با ۵ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۴۳۹ دلار رسیده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا