اخبار ارز دیجیتال

بایننس قصد دارد یک میلیارد دلار به صندوق بازیابی رمزارز اختصاص دهد

Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس قصد دارد یک میلیارد دلار برای بودجه بازیابی صنعت کنار بگذارد.

بایننس قصد دارد یک میلیارد دلار به صندوق بازیابی صنعت پیشنهادی اختصاص دهد و مدیرعامل آن قصد دارد یک پیشنهاد جدید برای دارایی‌های شرکت وام‌دهنده ارزهای دیجیتال ورشکسته Voyager توسط یک تجارت مستقر در ایالات متحده را اعلام کند.

Changpeng Zhao، مدیرعامل بایننس، در مصاحبه ای با بلومبرگ در تاریخ 24 نوامبر، در ماه پرتلاطم اکوسیستم ارزهای دیجیتال، موضوعات مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

در میان آنها، صندوق بازیابی صنعت پیشنهادی بایننس بود که هدف آن حمایت مالی از پروژه‌های امیدوارکننده‌ای بود که با مشکل مالی مواجه هستند. بنیانگذاران صرافی این ایده را پس از سقوط بدنام FTX معرفی کردند.

مرتبط: مدیر عامل بایننس گزارش هایی مبنی بر ملاقات با سرمایه گذاران ابوظبی برای صندوق بازیابی رمزنگاری را رد کرد

ژائو گفت که جزئیات این صندوق، که در روزهای آینده در وبلاگ صرافی منتشر خواهد شد، ساختار نسبتاً “شل” با مشارکت سایر اعضای اکوسیستم ارزهای دیجیتال خواهد داشت.

“ما در مورد نحوه ساختار آن به عقب و جلو می رویم. آیا این یک صندوق ضعیف خواهد بود یا یک صندوق واقعی؟ فکر می کنم دارم می گیرم

به گفته مدیر عامل بایننس، قرار است این وجوه عمومی باشد و اهداکنندگان وجوه را به یک آدرس بلاک چین مرکزی و شفاف ارسال کنند. ژائو همچنین گفت که انتظار می رود این صندوق تا پایان سال 2022 عملیاتی شود و نقشه راه شش ماهه ای را ارائه کرد که در آن امیدوار است صنعت بهبود یابد.

این گزارش همچنین اشاره می کند که Binance.US به پیشنهاد جدیدی برای دارایی های متعلق به شرکت Voyager Digital که اکنون ورشکسته شده است، علاقه مند است. وام دهنده یکی از معدود کسانی است که در پی سقوط Terra در می 2022 ورشکست شد.

مدیر عامل بایننس همچنین گفت که این صرافی بررسی مجدد برخی از دارایی ها یا مشاغل متعلق به FTX را در نظر خواهد گرفت. بایننس در حال بررسی معامله ای برای خرید صرافی Sam Bankman-Fried قبل از سقوط آن در نوامبر 2022 بود.

ژائو گفت که FTX در تعدادی از پروژه ها سرمایه گذاری کرده است که برخی از آنها “قابل بازیابی” هستند و در صورت در دسترس قرار گرفتن علاقه مند خواهند بود.

نویسنده: Gareth Jenkinson

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا