اخبار ارز دیجیتال

بایننس صرافی ارز دیجیتال تحت نظارت ژاپن را خریداری کرد

بایننس خدمات خود را در سال گذشته با کسب مجوزهای عملیاتی یا خرید سهام در نهادهای تحت نظارت با موفقیت گسترش داده است.

به گزارش کوین تلگراف ژاپن، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس قصد دارد پس از به دست آوردن ۱۰۰ درصد سهام یک ارائه دهنده خدمات رمزنگاری دارای مجوز در ژاپن، دوباره وارد بازار ژاپن شود.

Changpeng Zhao، مدیر عامل Binance در یک اعلامیه رسمی در ۳۰ نوامبر گفت که صرافی ارزهای دیجیتال متعهد شده است که با رعایت مقررات، دوباره وارد بازار ژاپن شود. خرید Sakura Exchange BitCoin (SEBC)، یک تجارت مورد تایید FSA ژاپن، نشان دهنده ورود مجدد یک صرافی جهانی به بازار ژاپن پس از چهار سال است.

در رابطه با اهمیت آخرین خرید، یکی از سخنگویان بایننس به کوین تلگراف گفت:

خرید SEBC اولین مجوز بایننس در شرق آسیا است و می‌توان گفت که می‌خواهیم به مناطق دیگر گسترش پیدا کنیم زیرا آسیا یک بازار بالقوه است.

بایننس مجبور شد در سال ۲۰۱۸ پس از اطلاع FSA مبنی بر فعالیت بدون مجوز، تجارت خود را تعطیل کند و قصد داشت دفتر مرکزی خود را در ژاپن باز کند. من به صرافی ارز مجازی هشدار دادم.

برای بایننس چیز جدیدی نیست که نهادهای تحت نظارت را برای ورود به بازار کریپتو خریداری کند که اثبات شده است که مجوز مستقل برای آن دشوار است. پیش از این، بایننس توانست پس از به دست آوردن سهام در یک نهاد تحت نظارت، دوباره وارد بازار مالزی شود.

به همین ترتیب، این صرافی با داشتن ۱۸ درصد سهام در بورس تنظیم شده، دوباره وارد بازار سنگاپور شده است. صرافی کریپتو همچنین توانسته است از طریق مشارکت خود با Paysafe به شبکه پرداخت استرلینگ بریتانیا دسترسی داشته باشد، پس از اینکه قانونگذاران همین دسترسی را رد کردند.

مربوط: بانک ژاپن ین دیجیتال را با ۳ مگا بانک آزمایش می کند

کوین تلگراف از بایننس پرسید که آیا صرافی برای مجوز مستقل در ژاپن نیز درخواست داده است، اما سخنگوی از اظهار نظر خودداری کرد.

ژاپن یکی از اولین کشورهایی در نظر گرفته می‌شود که قوانینی را در مورد تجارت دارایی‌های کریپتو وضع کرده است. اگرچه سختگیرانه است، اما رویکرد ژاپن به مقررات ارزهای دیجیتال به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته است، به طوری که کشورهای G20 حتی با کشورها در مورد پارامترهای رمزنگاری جهانی مشورت می کنند.

اخیراً، ژاپن سیاست‌های نظارتی خود را برای تشویق بیشتر استارت‌آپ‌های رمزنگاری کاهش داده و به آنها اجازه می‌دهد تا پیشرفت کنند و فهرست شدن سکه‌هایشان را آسان‌تر کند.نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا