اخبار ارز دیجیتال

بایننس ۱۰۰ درصد از TokoCrypt اندونزی را پس از سرمایه گذاری اولیه ۲۰۲۰ خریداری می کند.

این سومین صرافی مجاز ارز دیجیتال آسیایی است که توسط بایننس در سال جاری خریداری شده و دامنه جهانی خود را گسترش داده است. شرکت نشانه هایی از مشکل را نشان می داد.

طبق گزارش‌های محلی در ۱۹ دسامبر، بایننس معامله‌گر ارزهای رمزنگاری شده اندونزیایی Tokocrypto را خریداری کرده است. تایید شده است Changpeng Zhao (CZ) مدیرعامل بایننس در توییتی این معامله را “تزریق نقدینگی بیشتر و اندکی نگهداری سهام بیشتر” توصیف کرد. انتظار می رود مبادلات تغییر کنند.

Pang Xue Kai بنیانگذار Tokocrypto از سمت مدیرعاملی کناره گیری می کند و یودونو راویس به عنوان مدیر عامل موقت جایگزین او می شود. Pang Xue Kai در هیئت مدیره شرکت باقی خواهد ماند.

CNBC به نقل از Pang Xue Kai می گوید:

پس از بررسی دقیق این تصمیم، ما به این نتیجه رسیدیم که بهترین گام بعدی برای توکوکریپتو، استفاده از قابلیت‌های بایننس برای ایجاد پلتفرم معاملاتی فیزیکی برای دارایی‌های کریپتو است.

گزارش‌هایی مبنی بر مذاکره بایننس با توکوکریپتو در ۶ دسامبر منتشر شد و ارزش کوین TKO را ۵۰ درصد افزایش داد. همچنین در آن زمان گزارش شده بود که اگر این خرید انجام شود، یک سری اخراج خواهند شد. توکوکریپتو در ماه سپتامبر ۴۵ نفر یا ۲۰ درصد از نیروی کار خود را اخراج کرد. همچنین فضای اجتماعی T-Hub و بازار توکن غیرقابل تعویض TokoMall را به طور همزمان گسترش داد.

بایننس اولین بار در سال ۲۰۲۰ در یک شرکت اندونزیایی سرمایه گذاری کرد.

Tokocrypto در سال ۲۰۱۸ تاسیس شد و سال بعد به اولین صرافی ارز دیجیتال در اندونزی تبدیل شد که توسط سازمان تنظیم مقررات معاملات آتی کالا (Bappebti) تایید شد. از آن زمان، تایید آژانس برای مبادلات رمزنگاری اجباری شد.تا مارس سال جاری، ۱۷ شرکت تاییدیه باپبتی را دریافت کردند.

مطالب مرتبط: نشانه‌های افراد مشهور: نشانه‌های افزایش پذیرش کریپتو در اندونزی

بایننس صرافی مجاز ارز دیجیتال ژاپنی ساکورا را در ماه نوامبر و صرافی دارای مجوز مالزی MX Global را در ماه مارس خریداری کرد. بایننس با خرید شرکتی که قبلاً مجوز دارد، می‌تواند بدون دریافت مجوز فعالیت کند.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا