اخبار ارز دیجیتال

بایننس 3 میلیون دلار BNB به زلزله زدگان مراکش متعهد می شود

دوره های اندرو تیت

بایننس اعلام کرده است که یک سری ایردراپ به ارزش 100 دلار به صورت BNB برای کاربرانی که تایید شده در منطقه به شدت آسیب دیده مراکش در مراکش ساکن هستند، صادر خواهد کرد.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در پاسخ به زلزله ویرانگر مراکش که منجر به کشته شدن حداقل 2000 نفر در مراکش، چهارمین شهر بزرگ مراکش شد، میلیون ها دلار به بایننس کوین (BNB) متعهد شد.

بایننس در اطلاعیه ای در 11 سپتامبر، چند روز پس از فاجعه، اعلام کرد که تا 3 میلیون دلار (BNB) به کاربرانی که در مناطق آسیب دیده ساکن هستند، اهدا خواهد کرد.

شدت این زمین لرزه 7 ریشتر بوده که در طبقه بندی «مهم» قرار گرفته است.

موسس و مدیرعامل بایننس، چامپنگ چائو (CZ) تاثیر زمین لرزه را “ویرانگر” بر مردم مراکش خواند و گفت که برای این کشور دلشکسته است.

وی همچنین از کاربران خواست در صورتی که تحت تأثیر این حادثه قرار نگرفته اند وجوهی را بین نیازمندان توزیع کنند.

ما از همه کاربران مراکشی که این کمک‌ها را دریافت کرده‌اند، اما تحت تأثیر زلزله قرار نگرفته‌اند، می‌خواهیم این کمک‌ها را به کسانی که بیشتر به آن نیاز دارند اهدا کنند.»

بایننس اعلام کرد که از پروتکل اثبات آدرس (POA) تکمیل شده قبل از فاجعه 9 سپتامبر برای شناسایی کاربران در منطقه استفاده خواهد کرد. کاربرانی در منطقه که این کار را انجام داده اند و به عنوان ساکن در بخش تحت تأثیر بیشتر مراکش-صافی فهرست شده اند، معادل 100 دلار (BNB) را مستقیماً به حساب Binance خود دریافت خواهند کرد.

مربوط: اپرا و راک برای قربانیان آتش‌سوزی مائوئی کمک‌های ارز دیجیتال جمع‌آوری می‌کنند

برای کاربران مراکشی خارج از مهم ترین ایالت ها، بایننس به ازای هر نفر 10 دلار (BNB) ایردراپ می کند. انتظار می رود حدود 70000 کاربر Binance که در مراکش زندگی می کنند از 12 سپتامبر به نحوی تحت تأثیر این کمک قرار گیرند.

همچنین گفت که یک آدرس کیف پول عمومی برای پذیرش کمک های مالی برای کمک های اضافی ایجاد کرده است که می تواند در (BNB)، (BTC)، (ETH)، (USDC)، (USDT) یا (BUSD) انجام شود.

در ماه مارس، بایننس همچنین از این فرصت استفاده کرد و طرح کمکی مشابهی را به آسیب‌دیدگان از زلزله شدیدی که منطقه مرزی ترکیه و سوریه را لرزاند، ارائه کرد و همچنین توکن‌های 100 دلاری Airdrop (BNB) را ارائه کرد.

ارزهای مجازی به طور فزاینده ای به عنوان وسیله ای برای ارائه کمک به قربانیان بلایای طبیعی و به عنوان وسیله ای برای بشردوستی مورد استفاده قرار می گیرند.

در طول ویرانی زلزله ترکیه-سوریه، همراه با بایننس، بسیاری از شرکت های بزرگ در فضای وب 3 نیز از ارزهای دیجیتال به عنوان وسیله ای برای توزیع کمک به جوامع آسیب دیده استفاده کردند. این شامل توسعه دهندگان متاورس مانند Sandbox، Bitget، Tether و Gate.io می شد.

مجله: مدیران بایننس لو رفت، نزدک به تجارت سفارش هوش مصنوعی، SBF درخواست وثیقه را از دست داد


نویسنده: Savannah Fortis
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا