اخبار ارز دیجیتال

میلیاردها شیبا اینو (SHIB) در بورس بزرگ سپرده شد: آیا فروش در راه است؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو با میلیاردها توکن در صرافی های بزرگ، شاهد فعالیت های تجاری قابل توجهی است. این جابجایی مقادیر زیاد اغلب نشانه رویدادهای بالقوه نقدینگی یا مراحل مقدماتی برای اقدام مهم بازار است.

از داده های تراکنش، مشاهده می کنیم که مقدار قابل توجهی از SHIB به صرافی هایی مانند Upbit، Binance و Crypto.com منتقل می شود. قابل ذکر است، یک تراکنش واحد به Upbit شامل SHIB چشمگیر ۵۲ میلیارد به ارزش تقریبی ۵۰۵۶۴۰ دلار بود. چنین حرکت های قابل توجهی در کیف پول های صرافی گاهی اوقات می تواند نشان دهنده آمادگی برای فروش باشد، زیرا سرمایه گذاران به دنبال سرمایه گذاری بر روی تغییرات اخیر قیمت یا کاهش خطر یک بحران هستند.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

هنگام تجزیه و تحلیل نمودار قیمت شیبا اینو، مجموعه‌ای از بالا و پایین‌ها را شناسایی می‌کنیم که یک الگوی تثبیت سفت را تشکیل می‌دهند. این فشار نشان دهنده یک دوره بلاتکلیفی در میان معامله گران است و یک شکست احتمالاً روند اصلی بعدی قیمت را برای SHIB تعیین می کند.

نمودار شکل گیری مقاومت در اطراف خط روند بالایی الگوی قیمت فعلی را نشان می دهد، جایی که SHIB در حال تجربه پس زدگی و تشکیل یک سقف موقت است. از سوی دیگر، سطح حمایت، نقطه‌ای است که قیمت پایین می‌آید، و خط روند پایین‌تر مرزی را فراهم می‌کند که گاوها تاکنون با موفقیت از آن دفاع کرده‌اند.

یک تحلیل جامع نشان می دهد که اگر ورود SHIB به صرافی ها باعث افزایش فشار فروش و شکسته شدن سطح حمایت شود، ممکن است شاهد حرکت نزولی قیمت باشیم. برعکس، اگر مقاومت با حجم کافی و فشار خرید شکسته شود، ممکن است یک روند صعودی ظاهر شود.

با توجه به پویایی بازار فعلی و فعالیت‌های نهنگ، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران در SHIB باید این سطوح حمایتی و مقاومتی کلیدی را برای نشانه‌های اولیه حرکت قاطعانه بازار به دقت زیر نظر داشته باشند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا