🚨 اخبار ارز دیجیتال

تیم دراپر میلیاردر کل بیت کوینیزاسیون را پیش بینی می کند

فهرست

  • نقش بیت کوین در اقتصاد جهانی
  • مسیر بیت کوینیزاسیون

در یک بلومبرگ گزارشتیم دریپر، سرمایه‌گذار میلیاردر، پیش‌بینی خود را برای بیت‌کوین، علی‌رغم اینکه قبلاً پیش‌بینی خود را از دست داده بود، مجدداً تأیید کرد.

دریپر به شوخی گفت: “اگر این را از دست دادم، نمی دانم چرا هنوز کسی به من گوش می دهد.”

اما اعتماد او به بیت کوین با پیش بینی تجدید نظر شده ۲۵۰۰۰۰ دلار تا سال ۲۰۲۵ متزلزل باقی می ماند.

پس از اینکه پیش بینی اولیه او در سال ۲۰۲۲ محقق نشد، این میلیاردر اکنون اشتباه را به دست کم گرفتن موضع محتاطانه دولت ایالات متحده در قبال ارزهای دیجیتال نسبت می دهد.

نقش بیت کوین در اقتصاد جهانی

دراپر معتقد است که بیت کوین در کشورهایی با ارزهای بی ثبات در حال افزایش است. او خاطرنشان می کند: «مردم دوست دارند در این کشورها با بیت کوین تجارت کنند… [those] دلار استفاده کنید [are] احتمالا برای یک جنایتکار بهتر است.”

او آینده‌ای را متصور است که در آن بیت‌کوین فراتر از یک ذخیره‌سازی صرف ارزش است و تبدیل به یک ارز مورد قبول جهانی می‌شود.

دراپر تغییر قابل توجهی در پویایی مالی پیش بینی می کند و می گوید: زمانی فرا می رسد که می توانم غذا، لباس و سرپناهم را با بیت کوین بخرم و مردم دیگر دلار نمی خواهند.

مسیر بیت کوینیزاسیون

سرمایه‌گذار میلیاردر، استیبل کوین‌ها را پلی موقت به سوی اقتصاد مبتنی بر بیت‌کوین می‌داند.

او تکامل بیت‌کوین را به روزهای اولیه مایکروسافت تشبیه می‌کند و پیش‌بینی می‌کند که بیت‌کوین به یک پلتفرم غالب برای انواع برنامه‌های مالی، از جمله تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) تبدیل خواهد شد که او آن‌ها را “ارگانل” می‌نامد.

دیدگاه دریپر به تحول بنیادین سیستم مالی جهانی گسترش می‌یابد، جایی که عرضه محدود بیت کوین و مصونیت آن در برابر دستکاری سیاسی آن را به ارز قابل اعتمادتر و با ثبات‌تری تبدیل می‌کند.

او در دنیای ارزهای دیجیتال پیشگام شد، به ویژه به عنوان یکی از اولین کسانی که بیت کوین را پذیرفت. بینش او در مورد پتانسیل ارزهای دیجیتال زمانی مشخص شد که او مقدار زیادی بیت کوین را در سال ۲۰۱۴ خریداری کرد، در زمانی که ارزش هر بیت کوین حدود ۶۰۰ دلار بود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا