🚨 اخبار ارز دیجیتال

میلیاردر مارک کوبان می گوید که Dogecoin (DOGE) هنوز توسط Mavs پذیرفته می شود

در رویداد اخیر Ask Me Anything (AMA). جلسه کارآفرین میلیاردر و مالک سابق دالاس ماوریکس، مارک کوبان، حمایت تیم NBA از Dogecoin در X را تایید کرد.

در پاسخ به سوال جامعه، کوبان تایید کرد که ماوریکس همچنان ارز دیجیتال الهام گرفته از میم را می پذیرد.

در مارس ۲۰۲۱، ماوریکس تصمیمی پیشگام برای ادغام Dogecoin در گزینه های پرداخت بلیط و کالا گرفت. این نشان دهنده افزایش پذیرش جریان اصلی ارزهای دیجیتال است.

شایان ذکر است که کوبان اکثریت سهام دالاس ماوریکس را در ماه نوامبر به خانواده میریام ادلسون فروخت و ارزش این امتیاز را ۳.۵ میلیارد دلار اعلام کرد. او همچنین برخی از سهام را حفظ کرده و به مدیریت تیم ادامه می دهد

سایر سوالات مربوط به کریپتو

تعامل کوبا با جامعه ارزهای دیجیتال در طول AMA بینش هایی را در مورد موضع در حال تحول او در مورد دارایی های دیجیتال ارائه کرد.

وقتی از کوبان در مورد پروژه های رمزنگاری مورد علاقه خود خارج از بیت کوین و اتریوم پرسیده شد، از Polygon و Injective نام برد. با این حال، او همچنین بر اهمیت بررسی دقیق فردی در بازار بی ثبات کریپتو تاکید کرد.

سبد ارزهای دیجیتال متنوع رویکردی متعادل دارد که دارایی های دیجیتالی جریان اصلی و نوظهور را ترکیب می کند.

کوبا نسبت به توکنیزاسیون، به ویژه در مورد تیم های ورزشی و املاک و مستغلات ابراز تردید کرده است.

او یک رویکرد محتاطانه را به اشکال جدیدتر برنامه های کاربردی دارایی دیجیتال نشان داد و ارزش افزوده چنین طرح هایی را زیر سوال برد. دیدگاه‌های او در مورد NFT‌های موسیقی (توکن‌های غیرقابل تعویض) به طور مشابه محفوظ بود و به تلاش برای یافتن یک «جهت قانع‌کننده» برای این بازار خاص اشاره کرد.

هنگامی که از کوبان در مورد دیدگاه های خود در مورد راه حل ها و مقیاس بندی لایه ۲ بیت کوین پرسیده شد، کوبان اهمیت آنها را کم اهمیت جلوه داد و در عوض بر اهمیت برنامه های کاربردی با ابزار منحصر به فرد تأکید کرد.

کوبان همچنین به سوالاتی در مورد سکه میم “dogwifhat” و اکوسیستم سولانا پاسخی انکارآمیز داد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا