اخبار ارز دیجیتال

رئیس مالیات کوینلی: «بزرگترین اشتباه» استفاده نکردن از برداشت از دست دادن مالیات است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته رئیس مالیات کوینلی، عدم استفاده از برداشت زیان مالیاتی یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که افراد می توانند در اظهارنامه مالیاتی خود مرتکب شوند.

به گفته دنی تالوار، رئیس مالیات در شرکت نرم افزار مالیاتی رمزنگاری شده Koinly، عدم سرمایه گذاری بر روی ضررهای مالیاتی یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که مردم در اظهارنامه مالیاتی خود مرتکب می شوند.

تالوار در صحبت با کوین تلگراف پیش از مهلت مالیاتی ۱۸ آوریل ایالات متحده گفت که برای سرمایه گذارانی که در سال ۲۰۲۲ در بازار ضرر می کنند، گزارش زیان و جبران آنها “راه خوبی برای کاهش سود آنها خواهد بود.” او گفت: این آخرین فرصت ماست. در مقابل سود سال گذشته

برداشت زیان مالیاتی زمانی اتفاق می‌افتد که سرمایه‌گذار دارایی سودآور را با زیان می‌فروشد تا مقدار مالیات بر عایدی سرمایه حاصل از فروش را جبران کند.

آقای تالوار گفت: «نفهمیدن این که ضررهای مالیاتی قابل دریافت است، احتمالاً بزرگترین اشتباه مردم است.

“بسیاری از مردم ممکن است فکر کنند، “من هرگز با ارزهای دیجیتال پول درآورده‌ام، بنابراین امسال از من مالیات نمی‌گیرند،” اما شما در واقع می‌توانید این پول را به دست آورید. این یکی از بهترین استراتژی‌هایی است که می‌توانید استفاده کنید.

با این حال وی همچنین گفته است که برای مطالبه ضرر «باید به نحوی از ضرر آگاه باشید».

سازمان امور مالیاتی به صراحت اعلام کرده است که اگر ارزش کاهش یافته باشد و واقعاً فروخته نشده باشد، نمی توان ادعای ضرر کرد.

آقای تالوار خواستار احتیاط است که برخی ممکن است با گرفتن ضررهای مالیاتی “فروش شستشو” داشته باشند. این یک مقررات IRS است که افراد را از فروش یا معامله سهام یا اوراق بهادار با ضرر و سپس خرید همان دارایی‌ها در مدت ۳۰ روز پس از فروش منع می‌کند.

اگرچه ارزهای دیجیتال در حال حاضر تحت این قوانین مشابه نیستند، زیرا دارایی‌های دیجیتال به عنوان اوراق بهادار طبقه‌بندی نمی‌شوند، پیشنهاد بودجه بعدی جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده، کاهش فروش کریپتو را پیشنهاد می‌کند. من اینجا هستم.

“قوانین می توانند خیلی سریع تغییر کنند و می توانند به ماسبق تغییر کنند، بنابراین شما باید واقعا مراقب باشید زیرا باید خطرات را درک کنید.”

تالوار گفت که IRS ممکن است در مورد واقعی بودن معامله تحقیق کند “اگر شما فقط برای دریافت مزایای مالیاتی کاری انجام می دهید”.

من سعی نمی کنم مردم را به انجام آن تشویق کنم، اما در عین حال مردم این کار را انجام می دهند.»

مربوط: آنچه دارندگان کریپتو باید در رویکردهای فصل مالیاتی در ذهن داشته باشند

تالوار معتقد است که افرادی که در تقلب سکه و سقوط صرافی هایی مانند FTX دخیل هستند، متأسفانه ممکن است پس از اینکه سرویس درآمد داخلی (IRS) این موضوع را روشن کرد، واجد شرایط ادعای ضرر نباشند.

سازمان امور مالیاتی واقعاً بیرون آمد و رویکرد خود را در این مورد روشن کرد.

در نهایت، آقای تالوار گفت: “بهترین استراتژی این است که واقعاً مالیات خود را بپردازید” و صحبت کردن با یک حسابدار به روشن شدن “چه تسکین و مزایایی می توانید دریافت کنید” کمک می کند.

بدیهی است که داشتن یک حسابدار به حل این پیچیدگی و چالش انجام دادن کمک می کند.

آقای تالوار گفت: برای کسانی که مدارک آماده ندارند، گزینه ای برای درخواست تمدید وجود دارد، اما “مالیات باید تا ۱۸ آوریل پرداخت شود.”

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

مجله: ممیزی های رمزنگاری و پاداش های باگ شکسته شده اند: در اینجا نحوه رفع آن آورده شده است

نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا