اخبار ارز دیجیتال

بزرگترین کاردانو (ADA) dApp ارتقای ورودی را معرفی می کند: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Indigo، بزرگترین برنامه غیرمتمرکز (DApp) که بر روی بلاک چین کاردانو (ADA) اجرا می‌شود، اخیراً جامعه رمزنگاری را با انتظار ارتقای آتی سر و صدا کرده است. اعلامیه ای که در پلتفرم X منتشر شد، ضمنی با ورود “Indigo V2” که به علاقه مندان نگاهی اجمالی به عملکردهای پیشرفته پلتفرم می دهد.

یکی از نکات برجسته نشان داده شده در یک ویدیوی کوتاه، پیاده سازی iAsset Redemption Margin Ratio (RMR) است، ویژگی که برای افزایش بیشتر قابلیت های پروتکل طراحی شده است.

درک نیل

Indigo اساساً به عنوان یک پروتکل مصنوعی مستقل عمل می کند که قرار گرفتن در معرض زنجیره ای با دارایی های دنیای واقعی در اکوسیستم کاردانو را تسهیل می کند. از طریق Indigo، کاربران توانایی ایجاد دارایی های مصنوعی، معروف به iAssets را به دست می آورند که حرکت قیمت دارایی های مشهود مختلف را تقلید می کند.

این iAsset ها را می توان با استفاده از استیبل کوین ها یا خود ADA ایجاد کرد و به سرمایه گذاران اجازه می دهد از نوسانات قیمت بدون داشتن دارایی های اساسی بهره مند شوند. این رویکرد نوآورانه راه های جدیدی را برای گنجاندن مالی و مدیریت ریسک در اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) باز می کند.

آخرین معیارهای DefiLlama افزایش قابل توجهی در مجموع ارزش قفل شده (TVL) در شبکه Cardano را نشان می دهد که به ۳۹۳.۹ میلیون دلار افزایش یافته است. این افزایش علاقه فزاینده استارت آپ های DeFi به کاردانو را نشان می دهد که ایندیگو نوآوری های پیشرو در این فضا را به خود اختصاص داده است.

علاوه بر این، ارز دیجیتال بومی Cardano، ADA، انعطاف پذیری خود را در بازار نشان داده است و با ۰.۶ دلار معامله می شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۴ درصد رشد داشته و دارای ارزش بازار ۲۱.۳ میلیارد دلار است.

نقطه عطف تمرکززدایی کاردانو

فراتر از پیشرفت های تکنولوژیکی، Cardano اخیراً به نقطه عطف قابل توجهی در تمرکززدایی رسیده است. شاخص غیرمتمرکزسازی جاستین بون، محقق مشهور ارزهای دیجیتال، کاردانو را به عنوان دومین دارایی غیرمتمرکز در صنعت کریپتو، درست پس از اتریوم (ETH) رتبه بندی کرد.

اما در میان هیجانی که پیرامون پیشرفت کاردانو وجود داشت، صداهای انتقادی برای به چالش کشیدن اهمیت آن ظاهر شدند. آرتور هیز، مدیر عامل سابق BitMEX، به طور خاص کاردانو را به عنوان “اولین اتریوم خواستار” نامیده است. هیز به سرمایه گذاران هشدار داد که درگیر تبلیغات صرف نشوند و بر اهمیت پیشرفت های تکنولوژیکی قابل توجه نسبت به تاکتیک های بازاریابی پر زرق و برق تاکید کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا